Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

“HK Vaiņode” handbolisti pieveica “LSPA/NB SAN”

02.12.2012 20:33

Ceturto uzvaru septiņās spēlēs Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē izcīnīja “HK Vaiņode” handbolisti, kas šodien ASK sporta zālē otrajā puslaikā pārliecinoši ar 37:29 (16:16) pieveica “LSPA/NB SAN”.

Izcīnītais panākums “HK Vaiņode” nodrošināja vietu labāko četriniekā, kurā būs jāspēlē arī ar “SK Latgols”, Dobeles “Tenax” un “ASK/LU”. Zaudētāju grupā par divām ceļazīmēm uz ceturtdaļfinālu cīnīsies “LSPA/NB SAN”, “RTU”, “HK Ogre”, “Jūrmalas Sports” un “RVR/Garšu darbnīca”.

Vaiņodes handbolisti šodien ļoti labi izmantoja savus līnijas spēlētājus Valtu Lapiņu un Kārlis Tiškus. Veiksmīgi spēlēja arī viesu ārējie spēlētāji Andis Grundmanis un Normunds Pāvils. “LSPA/NB SAN” tā arī visas spēles garumā nespēja atrast savu spēli aizsardzībā un pretinieki uzbrukumā varēja darīt, ko vēlās. Vēl otrā puslaika vidū rezultāts bija neizšķirts (26:26), tomēr atlikušajā laikā mājinieki vairs guva tikai trīs vārtus, bet “HK Vaiņode” izcīnīja finālā pārliecinošu uzvaru ar 37:29.

Uzvarētājiem astoņus vārtus guva Andis Grundmanis, bet septiņas reizes izcēlās Valts Lapiņš un Normunds Pāvils. Mājiniekiem piecus vārtus guva Artis Laganovskis un Andis Ērmanis, bet četrus – Lauris Eglītis, Rihards Leja un Mareks Černousovs.

Tas bija jau “LSPA/NB SAN” vienības, ieskaitot Latvijas Virslīgas čempionāta un Baltijas līgas mačus, sestais zaudējums pēc kārtas. Pagājušās sezonas bronzas medaļniekiem tagad jau būs jācīnās par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.