Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

HK “Vaiņode” padodas “ASK/LU” – 27:40

21.12.2014 17:25

Šī gada pēdējā Virslīgas spēlē, ko tiešraidē demonstrēja Sportacentrs.com TV, ASK/LU uzņēma Vaiņodes handbolistus, kam turnīra pirmajā aplī izbraukumā bija piekāpušies ar 26:35. Pirms šīs spēles ASK komandai bija piecu zaudējumu sērija, ko laukuma saimnieki šodien, protams, tīkoja pārtraukt.

Spēles sākumā gan ASK/LU nokļuva iedzinējos ar 1:3, tomēr vēlāk spēja līdzsvarot spēli, bet puslaika otrajā pusē jau pārņēma vadību un pēc Ulda Vilsona gūtajiem vārtiem panāca pat +4 (17:13). “Vaiņode” spēja pietuvoties līdz minimumam, taču pēdējais vārds puslaikā piederēja mājiniekiem, kad divas sekundes līdz puslaika beigām precīzs bija Ingus Kivlenieks – 18:16.

Kivlenieks un Ēriks Drobots bija produktīvi arī otrā puslaika sākumā, veicinot atrāvienu līdz +6 (24:18). Epizodiski vaiņodniekiem izdevās dažus vārtus atspēlēt, taču kopumā viesiem neatradās nopietnu pretargumentu pret ASK/LU, tādējādi piecarpus minūtes līdz spēles beigām Kivlenieks pirmoreiz panāca desmit vārtu pārsvaru – 37:27. Atlikušajās minūtēs mājinieki vēl vairāk palielināja pārsvaru, izcīnot graujošu uzvaru – 40:27.

Lielākais devums ASK uzvarā Ingum Kivleniekam un Ērikam Drobotam, kuri guva pa 11 vārtiem. Zaudētājiem septiņus vārtus guva Andis Grundmanis.