Otrdiena, 21. maijs Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Iemeta daudz, ielaida vēl vairāk

24.02.2012 07:01

Latvijas handbola virslīgas izbraukuma spēlē HK “Vaiņode” ar 31:48 (13:23) zaudēja pagājušā gada čempionvienībai “LSPA”.

Mājinieki šim mačam bija ļoti labi sagatavojušies. Virslīgas kopvērtējuma galvgalī notiek spraiga cīņa, līdz ar to katrs punkts ir zelta vērtē. “LSPA” komanda cīņu aizvadīja optimālajā sastāvā, cenšoties mūsējos apturēt ar fiziski spēcīgu aizsardzību, tomēr kopumā vaiņodnieki aizvadīja rezultatīvu maču.

Cīņā pret Latvijas Sporta pedagoģijas augstskolu vaiņodnieku sniegums uzbrukumā tradicionāli ir tik rezultatīvs, ka pat “LSPA” vienība nevarot saprast, kāpēc viņi no mūsējiem tik daudz bumbu ielaiž. Izņēmums nebija arī šī spēle, kad katrā puslaikā atsevišķi un visā spēlē kopumā mūsējie pretinieku vārtsargu pārspēja 31 reizi. “Tas ir labs rādītājs pret šādu komandu,” skaidro “Vaiņodes” galvenais treneris Zigmunds Mickus. Diemžēl arī ielaida mūsējie ļoti daudz, un aptuveni trešdaļu no visiem vārtiem mājinieki guva ātrajos pretuzbrukumos pēc mūsējo kļūdām aizsardzībā. Tiesa, ļoti bieži viesu precizitātes lielākais ienaidnieks bija “LSPA” vārtsargs Raitis Puriņš. Viņš regulāri ievadīja savas komandas ātros uzbrukumus, un tika atzīts par mača labāko spēlētāju uzvarētāju rindās. Mūsējo sastāvā rezultatīvu sniegumu demonstrēja Andis Grundmanis, kuram 12 vārtu, bet Oskara Pāvila rēķinā 10 precīzu metienu.

Nākošo spēli HK “Vaiņode” aizvadīs trešdien, 29. februārī, Dobelē pret komandu “Tenax”.