Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Jaunie RK ”Liepāja/ MSĢ” sportisti Čukurs un Gūtmanis aizvadījuši produktīvu treniņnometni Turcijā

Jaunie RK ”Liepāja/ MSĢ” sportisti Čukurs un Gūtmanis aizvadījuši produktīvu treniņnometni Turcijā
Foto: Publicitātes
02.04.2019 16:01

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Nesen kā no 20 dienu treniņnometnes Turcijā atgriezušies Latvijas jauniešu un junioru izlases šosejas riteņbraucēji, viņu vidū arī divi RK ”Liepāja/ MSĢ” pārstāvji – Roberts Čukurs un Rauls Gūtmanis. No Grobiņas un Liepājas nākušie sportisti sasniedza labākos rezultātus no Latvijas riteņbraucējiem kontroltreniņos, portālu informējis Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde” sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma.

Latvijas jauniešu izlases galvenā trenera Mārtiņa Trautmaņa vadībā 16 mūsu valsts vadošie jaunieši un vairāki juniori devās uz tālo Turciju, lai aizvadītu tik ļoti nepieciešamo pirmssezonas treniņnometni. 

20 dienu garumā, no 8. līdz 28. martam, Latvijas jaunie braucēji Antālijā aizvadīja plānveidīgus treniņus. Nometnes mērķis bija attīstīt braucēju spēku un izturību. Treniņi notika kalnainos apstākļos. Pirmā nedēļa pagāja mierīgākos treniņos, lai dotu iespēju sportistiem pierast pie apstākļiem. Toties turpinājumā treniņi tika rīkoti kalnos.

Augstākā virsotne, ko riteņbraucēji pievarēja, atradās 1400 metrus virs jūras līmeņa. Vidēji dienā tika veikti 100 kilometri. 19 treniņu dienā kopā tika veikti 1900 kilometri. Interesanti, ka viena treniņa absolūtais kāpuma metru rekords bija 2400 metri, kas priekš jauniešu grupas ir ļoti atzīstams rādījums. 

Treniņnometnes pēdējā nedēļā tika veikta 15 kilometru garas iekšējās sacensības. Distances laikā tika iekļauts 6 kilometru garš kāpums. Labākos rezultātus starp mūsu valsts sportistiem uzrādīja tieši Rauls Gūtmanis un Roberts Čukurs. 

Izlases galvenais treneris Mārtiņš Trautmanis atzinīgi novērtēja Liepājas un Grobiņas puišu paveikto, izceļot uzcītību sportisku attieksmi treniņos. Treniņnometnes mērķi tika sasniegti par 100 procentiem. 

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli