Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Jauns Liepājas rekords minigolfā

08.07.2011 07:05

Nedēļas nogalē notikušajās minigolfa sacensībās Liepājā ir uzstādīts jauns mūsu pilsētas rekords.

Liepājā notika mūsu pilsētas čempionāts, Latvijas kausa izcīņas otrais posms, kā arī Latvijas pāru pirmais čempionāts. Lai arī dalībnieku bija visai nedaudz, cīņa izvērsās ļoti spraiga, un toni augstvērtīgiem rezultātiem jau pirmajā aplī uzdeva liepājnieks Verners Kiršs, kurš tad arī kļuva par mūsu pilsētas minigolfa jauno rekordistu, visus laukumus izejot ar 19 sitieniem. Šāds rezultāts Latvijā tika fiksēts tikai otro reizi. Latvijas pāru čempionātā Verners kopā ar Jāni Medvecki izcīnīja 1. vietu, sešos apļos iekrājot 290 punktu. Madara Kirša un Guntars Zuļģis-Šēlis bija 2. vietā (313), bet Inese Kupce un limbažnieks Ģirts Ieleja ierindojās 3. vietā (347).

Latvijas kausa izcīņas posma kopvērtējumā 1. vieta Jānim Medveckim (143), kurš uzrādīja Liepājā nebijušu viena apļa vidējo rezultātu – 23,83 punktu. Madara Kirša (144) bija otrā, bet viņas tēvs Verners Kiršs palika trešais (147). Par Liepājas čempioniem kļuva J. Medveckis un Madara Kirša.