Jūrmalā bronza, Šauļos četras godalgas

07.04.2012 07:02

Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseri pēdējā laikā ir sekmīgi aizvadījuši vairākus turnīrus Latvijā un tuvākajās ārzemēs.

Jūrmalā notikušajā Latvijas čempionātā bronzas medaļu A vecuma grupā svara kategorijā līdz 69 kilogramiem izcīnīja Aleksejs Pastuhovs. Tikko mūsējie ir atgriezušies no Šauļiem, kur norisinājās šās pilsētas atklātais čempionāts ar 50 dalībniekiem no Latvijas un Lietuvas. No mūsējiem 1. vietu junioru vērtējumā izcīnīja Ingars Mikjānis svarā līdz 81 kilogramam, kurš abus pretiniekus šajā turnīrā vairakkārt sūtīja nokdaunā un uzvarēja ar acīmredzamu pārsvaru. “Labs materiāls,” par šo jauno bokseri saka treneris Kārlis Knitners, vienlaikus piebilstot, ka pie puiša meistarības pilnveidošanas vēl ir daudz jāstrādā. Dāvis Papirtis svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, smagā cīņā zaudēja finālā un ieguva 2. vietu. Pieaugušo vērtējumā Jānis Tkačuks izcīnīja 1. vietu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, bet Aleksejs Pastuhovs, kurš Šauļos startēja svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, šajos mačos bija otrais.