Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Jūrmalas Sports” arī otrreiz sakauj “Vaiņodi”

07.12.2014 12:55

Latvijas vīriešu handbola čempionātā šodien svarīgu uzvaru izcīnīja “Jūrmalas Sports”, izbraukumā pieveicot “Vaiņodi”.

Lai gan pirms šīs spēles komandas turnīra tabulā atradās līdzās ar identisku bilanci (5-4), abu vienību pirmajā spēlē, kas oktobrī notika Spuņciemā, spraiga cīņa izpalika – “Jūrmalas Sports” pārliecinoši uzvarēja – 35:20. Tomēr savā laukumā “Vaiņode” šosezon bija pieveikusi “Celtnieku”, “Latgolu” un pat vicečempionus “Ogre/Miandum”, kas šodien solīja intriģējušu dueli.

Pats spēles sākums gan par to neliecināja – jūrmalnieki ātri izvirzījās vadībā ar 4:1 un dominēja praktiski visa puslaika garumā. 19.minūtē pēc Rolanda Ivanova kārtējiem vārtiem “Jūrmalas Sports” panāca jau 10:3 un lai gan pēc tam vaiņodnieki pāris vārtus atspēlēja, puslaika pārtraukumā Jūrmalas komanda devās ar septiņu vārtu pārsvaru – 16:9.

Pēc asumiem otrā puslaika sākumā un vairākiem noraidījumiem viesu sastāvā, mājinieki spēja pievilkt līdz -5 (20:15), taču Viktora Turkupola teicamais sniegums jūrmalnieku vārtos un Ivanova rezultatīvā spēle uzbrukumā ļāva viesiem panākt deviņu vārtu pārsvaru (24:15). Vaiņode gan nepadevās un četrarpus minūtes līdz spēles beigām pēc Normunda Pāvila metiena rezultāta starpību samazināja līdz četriem vārtiem (28:24), taču “Jūrmalas Sports” spēles izskaņu aizvadīja pārliecinošāk un uzvaru nosargāja – 32:26.

Rolands Ivanovs uzvarētāju labā guva 11 vārtus, bet zaudētājiem ar septiņiem vārtiem rezultatīvākais bija Ainārs Pāvils.

Vaiņode – Jūrmalas Sports 26:32 (9:16).

“Vaiņode”: A.Pāvils 7, Lapiņš 6, Grundmanis 4, Juzups 3, N. Pāvils 2, O. Pāvils 2, Ķergalvis 1, Auders 1.

“Jūrmalas Sports”: Ivanovs 11/3, Naglis 6, Černousovs 5, Gulbis 3, Lībergs 3, Ence 3, Latkovskis 1.