Kārtējais Latvijas rekords

11.05.2009 00:03

Nedēļas nogalē nozīmīgās Baltijas līmeņa peldēšanas sacensībās piedalījās Romāns Miloslavskis, kas izcīnīja vienu zelta un divas sudraba medaļas, turklāt sasniedza jaunu Latvijas rekordu.

Lietuvas slēpošanas kūrortpilsētā Anikšos notikušajā ikgadējā peldēšanas sprinta festivālā “Anykščiai 2009” Romāns sestdien sacensības sāka ar startu 100 metru brīvā stila distancē. Peldējumu Miloslavskis pabeidza ar laiku 48,93 sekundes, kas viņu ierindoja 2. vietā – sekundes četras simtdaļas aiz uzvarētāja, lietuvieša Pauļus Viktoraviča.

Savukārt vakar R. Miloslavskis devās uz 50 metru tauriņstila distances starta un sasniedza jaunu sacensību un arī Latvijas rekordu – 24,15 sekundes. Sev piederošo sacensību rekordu Romāns laboja par 32 simtdaļām, bet Andrejam Dūdam piederošais Latvijas rekords labots par 15 simtdaļām.

Vēl vienu sudraba godalgu liepājnieks izcīnīja 100 metru peldējumā uz muguras – distanci viņš veica 54,73 sekundēs un ierindojās otrajā vietā aiz mājinieka Vitauta Janušaiša.

Jaunu Latvijas rekordu Romāns Miloslavskis sasniedza 50 metru tauriņstila distancē.