“Kurši” pretendē uz virslīgu

20.12.2006 12:29

0

Kārtējo uzvaru Latvijas florbola pirmajā līgā izcīnījuši FK “Kurši”, kas šoreiz izbraukumā pārspēja “Valmieras” florbolistus – 8:4 (1:2, 6:2, 1:0). Kā informēja “Kuršu” komandas pārstāvis Egils Sveilis, mača sākumā mūsējie it kā taustījušies un centušies atrast savu spēles pavedienu, tādēļ nedaudz veiksmīgāki bijuši mājinieki, kas savas vārtu gūšanas izdevības pratuši izmantot praktiski simtprocentīgi. Turpretī liepājniekiem pirmajās divdesmit minūtēs, lai arī iespēju bija daudz, panākumā bija pa spēkam pārvērst tikai vienu no uzbrukumiem – cīņas ceturtajā minūtē, atklājot rezultātu, precīzs bija Kaspars Šupiņs.

Pēc pirmā perioda, kuru ar minimālu pārsvaru pabeidza valmierieši, nekas būtiski nemainījās – arī otrās trešdaļas sākumā visu laiku soli priekšā atradās mājinieki, kas vienubrīd pamanījās izvirzīties vadībā ar 4:2.

Tiesa, viņu prieki bija īsi, jo pāris minūšu laikā mūsējie panāca izlīdzinājumu un vēlāk arī izvirzījās vadībā. Perioda izskaņā “Kuršu” pārsvaru vēl vairāk palielināja Arnis Lasmanis, gūstot divus bezatbildes vārtus, no kuriem vieni kārtējo reizi šajā sezonā tika gūti īpaši skaisti – 7:4. Pēdējā ceturtdaļā šaubas par šā mača uzvarētāju neradās, un liepājnieki, pārspējot pretinieku vārtsargu vēl vienu reizi, pārliecinoši spēli novadīja līdz tiesnešu beigu svilpei. Ar diviem vārtu guvumiem “Kuršu” rindās izcēlās  Raitis Bušs un Arnis Lasmanis. Jāatzīmē, ka šajā spēlē liepājnieku vārtus sargāja Artūrs Gabaliņš, jo “Kuršu” komandas pamatvārtsargs Imants Vīnkalns ir iedzīvojies kārtējā savainojumā. Visticamāk, ka viņš šajā sezonā vairs laukumā neizies.

Aizvadītajās 13 cīņās Latvijas čempionāta pirmajā līgā liepājnieki ir izcīnījuši deviņas uzvaras un turnīra kopvērtējumā ieņem stabilu otro vietu, par diviem punktiem atpaliekot vienīgi no “Pārgaujas”. Atgādināsim, ka virslīgai automātiski kvalificēsies divas labākās komandas, bet trešās vietas ieguvēji iegūs tiesības cīnīties pārspēlēs.

Turpinās arī vīriešu otrās līgas čempionāts un sieviešu pirmās līgas mači. “Liepājas” florbolisti savā laukumā pārliecinoši sagrāva komandu “Irlava/Telms2” – 15:6, bet “LPA” dāmas negaidīti ar 7:6 piekāpās “Ķekavas” meitenēm.