“Kuršiem” sāpīgs zaudējums

06.11.2006 18:29

0

Latvijas florbola pirmajā līgā trešo neveiksmi piedzīvojuši FK “Kurši” florbolisti, kuri šoreiz izbraukumā neprata apspēlēt vienu no turnīra pastarīšiem – Siguldas vienību “Latgranula” – 5:7 (2:3, 2:1, 1:3).  Kā informēja FK “Kurši” komandas pārstāvis Egils Sveilis, mačs ar siguldiešiem esot bijis ļoti smags, tajā liepājniekiem galvenās problēmas radīja spēle aizsardzībā, tādēļ jau ceturtajā minūtē mājiniekiem vienu no mūsu florbolistu paviršībām izdevās pārvērst vārtu guvumā.

Mūsu pretinieku prieki gan bija īsi, jo nepilnu pusminūti vēlāk uz “Latgranulas” sargāto cietoksni tika nozīmēts bullītis, kuru aukstasinīgi realizēja “Kuršu” komandas kapteinis Gints Siliņš, tādējādi panākot izlīdzinājumu spēlē. Pirmā perioda turpinājums gan liepājniekiem nebija pārāk veiksmīgs, jo tika ielaisti vēl divi vārti, un tikai neilgi pirms pārtraukuma Kasparam Šupiņam izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam.

Cīņas vidusdaļā arī laukumā ritēja līdzīga spēkošanās, taču šoreiz veiksmīgāki bija mūsu florbolisti, kas otrās trešdaļas beigās pēc labas izspēles panāca izlīdzinājumu – 4:4. Izskaņā atkal svara kausi nosliecās mājinieku pusē, kas savu izdevību garām nepalaida, atgūstot vadību. Liktenīga šajā mačā izrādījās liepājnieku pirmās maiņas uzbrucēja Kaspara Šupiņa nopelnītā sarkanā kartīte. Piecas minūtes “Kuršiem” spēlējot mazākumā, bumbiņa sesto reizi atrada vietu Artūra Gabaliņa sargātajā vārtu taisnstūrī, bet nedaudz vēlāk siguldieši realizēja vēl vienu skaitlisko vairākumu un praktiski izšķīra mača likteni.

Arī pēc šī zaudējumā FK “Kurši” kopvērtējumā saglabāja otro pozīciju, kas pēc šī čempionāta automātiski garantē vietu virslīgā. Ļoti svarīga spēle mūsu florbolistus gaida 19.novembrī, kad liepājnieki savā laukumā – Liepājas 15.vidusskolas sporta zālē – tiksies ar pašreizējiem līderiem – komandu “Pārgauja”, kurai iepriekšējā cīņā izbraukumā “Kurši” piekāpās ar 6:14.