Labākais rezultāts – ceturtajā desmitā

23.04.2019 06:39

Polijā, Ščecinā, noslēdzies Eiropas vingrošanas čempionāts, kurā Liepājas Kompleksās sporta skolas vingrotājas labākos rezultātus sasniedza vingrojumā uz baļķa. Anastasija Dubova ierindojās 33. vietā, bet Zane Petrova ieņēma 62. pozīciju.

Daudzcīņas kvalifikācijas sacensībās Anastasija Dubova ar iegūtiem 44,099 punktiem ieguva 67. vietu, bet Zane Petrova ar 42,765 punktiem ierindojās 71. pozīcijā. Labāko rezultātu daudzcīņā no Latvijas sportistēm sasniedza olimpiskā čempiona Igora Vihrova audzēkne un meita Elīna Vihrova. 16 gadus vecā sportiste četru disciplīnu summā ieguva 49,065 punktus un ieņēma 31. vietu. Kvalifikācijā labāko rezultātu sasniedza Krievijas vingrotāja Angelīna Meļņikova, bet finālsacensībās uzvarēja un par Eiropas čempioni kļuva Francijas sportiste Melānija de Hesusa dos Santosa.

Vingrojumā uz baļķa Dubova nopelnīja 11,600 punktus un ieņēma 33. vietu, bet Petrova ar 10,466 punktiem ieguva 62. vietu. Zelta godalgu šajā disciplīnā ar 13,566 punktiem izcīnīja Alise Kinsela no Lielbritānijas.

Vēl Dubova ierindojās 74. vietā uz līdztekām un 81. vietā brīvajās kustībās, savukārt Petrova šajās disciplīnās finišēja attiecīgi 77. un 79. vietā. Labāko rezultātu atsevišķos daudzcīņas veidos sasniedza Vihrova. Viņa ieguva 10. vietu brīvajās kustībās un sasniedza 19. pozīciju atbalsta lēcienā.

Par Eiropas čempioni atbalsta lēcienā kļuva Marija Paseka (Krievija), līdztekās – Anastasija Iļjankova (Krievija), brīvajās kustībās – Melānija de Hesusa dos Santosa (Francija).