Latvijas čempionātā divas laureātes

29.11.2018 07:02

Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas senioru un junioru mākslas vingrošanas čempionāts. Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes gada nozīmīgākajā valsts turnīrā ieguva divas godalgas. Seniorēm vingrojumā ar bumbu 2. vietu izcīnīja Evelīna Ivanova, bet vingrojumā ar lenti 3. vietā ierindojās Angelīna Šerstņova.

Latvijas čempionātā daudzcīņā labākā no Liepājas vingrotājām bija Evelīna Ivanova, kura ar summā iegūtiem 51,400 punktiem noslēdza labāko sešinieku. Par Latvijas daudzcīņas čempioni ar 60,600 punktiem kļuva Karolīna Mizūne no Jelgavas. Angelīna Šerstņova ierindojās 8. vietā, bet kopumā uz starta izgāja 39 vingrotājas.

Evelīna Ivanova iekļuva finālos visos četros atsevišķos daudzcīņas veidos, bet vienīgo godalgu liepājniece ieguva vingrojumā ar bumbu. Liepājas Kompleksās sporta skolas vingrotāja par izpildījumu saņēma 14,900 punktus, piekāpjoties vienīgi Jeļizavetai Polstjanajai no SK “Vingro visi”. Evelīna ieguva vēl divas 4. vietas vingrojumos ar lenti un vālēm, kā arī 6. vietu sacensībās ar apli. Savukārt Angelīna Šerstņova ar nopelnītiem 13,400 punktiem vingrojumā ar lenti izcīnīja 3. vietu. Angelīna iekļuva finālā arī sacensībās ar bumbu, kur ierindojās 5. vietā.

Labākās no Liepājas juniorēm daudzcīņas sacensībās bija Poļina Račkovska un Nikola Vasiļjeva, ieņemot attiecīgi 10. un 11. vietu. Račkovska iekļuva finālā vingrojumā ar lenti, kur ieņēma 6. vietu, bet Poļina ierindojās 7. vietā sacensībās ar vālēm. Savukārt Vasiļjeva vingrojumā ar vālēm palika tūlīt aiz goda pjedestāla.