Sestdiena, 29. februāris

Latvijas izlase nākamgad spēlēs Liepājā

Latvijas izlase nākamgad spēlēs Liepājā
14.09.2008 14:10

Atslēgvārdi

Lemjot par 2009.gada Eiropas sieviešu basketbola čempionāta norises vietām, iztika bez nepatīkamiem pārsteigumiem, tāpēc piepildījās cerības Liepājā ne tikai redzēt augstākā līmeņa dāmu basketa mačus, bet arī klātienē atbalstīt Latvijas valstsvienības meitenes. FIBA Europe, kas nesen viesojās vairākās Latvijas pilsētās, lai iepazītos ar to sporta bāzu un viesnīcu atbilstību starptautiskajām prasībām, lēmusi, ka turnīrs notiks trīs pilsētās – Liepājā, Valmierā un Rīgā.

Galvaspilsētā būs vērojamas tikai otrā posma cīņas, bet apakšgrupas spēles norisināsies Liepājā un Valmierā.

Liepājas Olimpiskā centra sporta daļas vadītājs Normunds Gaižutis apstiprināja, ka viņš (pagaidām tikai telefoniski) ir informēts par Liepājas kandidatūras apstiprināšanu, kā arī viņam ziņots par to, ka pirmā posma spēles Liepājā aizvadīs arī Latvijas izlase.

Varam nojaust, ka Liepājas kandidatūra FIBA ierēdņiem bija simpātiska ar daudzajām un plašajām viesnīcām, kur ir iespējams nodrošināt vienādus uzturēšanās apstākļus visām izlasēm. Liels pluss ir arī nesen pabeigtā olimpiskā centra plānojums, kas atbilst FIBA prasībām, proti, lai pirms spēles sāncenšu komandu ceļi hallē nekrustotos. Un to liepājnieki atšķirībā no daudzām citām Latvijas sporta bāzēm var nodrošināt bez aizķeršanās.

Līdz ar prieku par tiesībām rīkot šāda līmeņa sacensības, turklāt divām apakšgrupām, nāk arī raizes saistībā ar treniņu nodrošināšanu visām astoņām izlasēm. Šis jautājums jau tiek risināts, un ir iespējams, ka obligātie treniņi tiks aizvadīti arī citās sporta zālēs.

Andris Sudmalis,
“Kurzemes Vārds”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli