Latvijas jauniešu tenisa čempionātā liepājnieki izcīna zelta un bronzas medaļas

20.08.2019 12:39

No 11.līdz 17.augustam Jūrmalā norisinājās “Latvijas Republikas Jauniešu čempionāts 2019”, kurš tika aizvadīts U12, U14, U16 un U18 vecuma grupās, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

No liepājniekiem vissekmīgāk vienspēlēs veicās Dāvim Rolim, kurš izcīnīja uzvaru U16 vecuma grupā un Alisei Vindigai, kura izcīnīja uzvaru U18 vecuma grupā, kā arī Evelīnai Ķīvītei, kura U16 vecuma grupā izcīnīja 3.vietu. Kā arī vairākas medaļas izcīnītas dubultspēļu sacensībās.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Matīss Ozoliņš-Pese, Marija Lauva, Sabīne Vaidere, Anna Azarova, Ketlina Arone, Anastasija Lomovska, Evelīna Poikāne, Marta Elizabete Hamitova, Laura Kristiāna Sprūde, Daniela Krušatina un Annete Skripka U12 vecuma grupā, Didzis Vārna, Ričards Špaks, Kristians Lasmanis, Artjoms Splenders, Gustavs Pagrabs, Kristers Boks, Artjoms Poddubnijs, Gregors Lazdāns, Paula Kapleite un Kristiana Lagzdiņa U14 vecuma grupā, Dāvis Rolis, Dāvids Špaks, Kārlis Vēberis, Francis Andersons, Evelīna Ķīvīte, Paula Jankova, Karolīna Skābe, Elizabete Deglava un Anastasija Rižkova U16 vecuma grupā, kā arī Renārs Grodskis, Valerijs Vorobjovs, Alise Vindiga, Veronika Jociene un Dana Gribeļska U18 vecuma grupā.

U12 vecuma grupā zēniem Matīss Ozoliņš-Pese diemžēl nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu, savukārt, Bogdans Kozlovs turnīru noslēdza 2.kārtā. Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgākā bija Marija Lauva, kura turnīru noslēdza ar cīņu par pusfinālu, kurā piekāpās ar 1.numuru izliktajai un turnīra uzvarētājai.

U14 vecuma grupā diemžēl neviens no puišiem un meitenēm nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu.

U16 vecuma grupā zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāk veicās Dāvim Rolim, kurš turnīrā tika izsēts ar 2.numuru un sasniedza turnīra finālu, kurā ar 6-4 6-3 tika izcīnīta uzvara turnīrā. Meiteņu konkurencē sekmīgākā bija Evelīna Ķīvīte, kura cīņā par finālu ar 6-4 5-7 4-6 piedzīvoja zaudējumu, taču cīņā par 3.vietu ar 7-5 3-6 6-4 Evelīna Ķīvīte nodrošināja sev bronzas medaļu.

U18 vecuma grupā Renārs Grodskis sasniedza 2.kārtu, bet Valerijs Vorobjovs turnīru noslēdza jau 1.kārtā. Meiteņu konkurencē vissekmīgākā bija ar 1.numuru izsētā liepājniece Alise Vindiga, kura viegli nokļuva līdz finālam, kurā ar 6-3 6-4 tika svinēta uzvara visā turnīrā.

Paralēli vienspēļu sacensībām, norisinājās arī dubultspēļu cīņas, kurās liepājnieks Ričards Špaks, spēlējot kopā ar Maksimu Kazancevu (Biedrība Teniss Rīgā) ieguva 2.vietu U14 zēnu konkurencē, savukārt, liepājnieks Dāvis Rolis kopā ar Danielu Tenu (ACB/VL Tenisa Skola) izcīnīja uzvaru U16 zēnu konkurencē.

Liepājniece Evelīna Ķīvīte ar Angelīnu Bļinovu (Denisa Pavlova TS) izcīnīja 3.vietu U16 meiteņu konkurencē, savukārt, liepājnieks Valerijs Vorobjovs un Nikolajs Galkins (individuāli) triumfēja U18 zēnu konkurencē, kurā arī liepājnieku pāris Dāvids Špaks un Renārs Grodskis izcīnīja 3.vietu. Bet U18 meiteņu konkurencē liepājnieces Alise Vindiga un Veronika Jociene izcīnīja 3.vietu.