Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Liepājā aizvadīts tenisa turnīrs ar 63 dalībniekiem

02.06.2017 11:22

27.un 28.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās ”Liepājas Tenisa sporta skolas meistarsacīkstes” U8, U9 un U10 vecuma grupām. Turnīrā kopā piedalījās 63 jaunie tenisisti no Latvijas un Lietuvas, portāls uzzināja Liepājas Tenisa sporta skolā.

Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja kupls jauno tenisistu skaits – Orests Ronis, Timurs Repins, Olivers Arons, Leonards Ozoliņš, Jeļizaveta Rižkova, Poļina Iļasova, Karolīna Lāce, Paula Gurecka, Marina Poļikarpova, Aleksa Zabidarova, Vladislava Grigaļčuka, Bogdans Kozlovs, Ernests Brūders, Timo Bertrams Tikums, Krišjānis Mazais, Alise Latiša, Daniela Krušatina, Laura Kristiāna Sprūde, Matīss Ozoliņš-Pese, Arturs Varkalis, Sabīne Vaidere, Marija Lauva, Anastasija Lomovska, Ketlina Arone, Anna Azarova, Annete Skripka, Evelīna Poikāne un Elizabete Marta Hamitova.

U8 vecuma grupā zēniem vislabāko sasniegumu rādīja Vestards Elsbergs (Tenisa centrs ”Ādaži”), kurš izcīnīja 1.vietu turnīrā, aiz sevis atstājot Dāvi Karpovu (Tenisa centrs ”Ādaži”), savukārt 3.vietu izcīnīja Gordejs Rezuns (Rēzekne). Uzreiz aiz goda pjedestāla palika un 4.vietu ieņēma Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Orests Ronis. 6.vietu ieņēma Timurs Repins, 7.vietu – Leonards Ozoliņš, bet 8.vietu – Olivers Arons.

U8 vecuma grupā meitenēm uzvaru izcīnīja Marianna Kovaļenko (Rēzekne), 2.vietu ieguva Anna Šteinberga (Ventspils tenisa klubs), 3.vietā ierindojās Alise Lisovska (Tenisa klubs ”Enri”). Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi ieguva sekojošās vietas – 4.vietu – Aleksa Zabidarova, 5.vietu – Paula Gurecka, 6.vietu – Karolīna Lāce, 8.vietu – Jeļizaveta Rižkova, 9.vietu – Poļina Iļasova, 13.vietu – Marina Poļikarpova un 14.vietu – Vladislava Grigaļčuka.

U9 vecuma grupā zēniem 1.vietu izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Bogdans Kozlovs, aiz sevis 2.vietā atstājot Ivanu Sokiranu (Jūrmala), 3.vietā ierindojās Gustavs Brižs (Tenisa klubs ”Enri”). Pārējie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi ierindojās sekojošās vietās – 8.vieta – Krišjānis Mazais, 9.vieta – Ernests Brūders un 12.vietā – Timo Bertrams Tikums.

U9 vecuma grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Alise Latiša, aiz sevis 2.vietā atstājot Aleksandru Torgošovu (Jelgava), 3.vietu ieguva cita Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne – Laura Kristiāna Sprūde, savukārt Daniela Krušatina ierindojās 5.vietā.

U10 vecuma grupā zēniem uzvaru turnīrā izcīnīja Ronaldo Keršis (Tenisa klubs ”Enri”), 2.vietā ierindojās Nils Neo Trapāns (Tenisa centrs ”Ādaži”), 3.vietā atstājot Ričardu Merzļakovu (Mārupe). Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Arturs Varkalis ieņēma 7.vietu, savukārt, Matīss Ozoliņš-Pese ierindojās 8.vietā.

U10 vecuma grupā meitenēm visu goda pjedestālu aizņēma Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – 1.vietu ieguva Marija Lauva, 2.vietā ierindojās Evelīna Poikāne un 3.vietu izcīnīja Elizabete Marta Hamitova. Pārējās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes ieguva sekojošās vietas – 4.vieta – Anna Azarova, 5.vieta – Sabīne Vaidere, 7.vieta – Ketlina Arone, 8.vieta – Annete Skripka un 10.vieta – Anastasija Lomovska.