Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Liepāja gatavojas junioru čempionātam

Liepāja gatavojas junioru čempionātam
Foto: Publicitātes
17.07.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Pasaules minigolfa federācija augstu novērtējusi Liepājas minigolfa tradīcijas un organizatoriskās prasmes, uzticot Eiropas junioru jeb U19 vecuma grupas čempionāta rīkošanu. Turnīrs norisināsies no 7. līdz 10.augustam, bet jau no 30.jūlija LOC iekštelpu laukumos norisināsies brīvie treniņi.

Ierasts, ka šādi starptautiski turnīri norisinās uz divu sistēmu (eternīts, betons vai filcis) minigolfa laukumiem, taču izņēmuma kārtā Liepājai ir atļauts rīkot čempionātu tikai uz vienas sistēmas jeb eternīta laukumiem.

Starptautiskais minigolfa turnīrs “Liepāja Open”, kas LOC iekštelpu laukumos norisinās jau septiņus gadus pēc kārtas, šajā laikā ir audzis un attīstījies, ikreiz piesaistot arvien lielāku skaitu dalībnieku. Turnīra “Liepāja Open” sekmīga norise un ārvalstu sportistu pozitīvās atsauksmes veicinājušas to, ka Liepāja ir ieguvusi tiesības rīkot Eiropas junioru minigolfa čempionātu.

Paredzams, ka uz čempionātu ieradīsies vairāk par 80 spēlētājiem un apmēram 25 treneri no 12 valstīm. Liepāju apmeklēs arī Starptautiskās minigolfa federācijas tiesnešu brigāde ar sacensību direktoru priekšgalā.

Turnīrā startēs arī Latvijas izlase, kurā vadošie spēlētāji un treneru korpusa pārstāvji ir liepājnieki.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli