Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Liepāja uzņems Ziemeļvalstu un Baltijas apvienoto čempionātu

Liepāja uzņems Ziemeļvalstu un Baltijas apvienoto čempionātu
Foto: Ģirts Gertsons
30.11.2018 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Romā ir notikusi Starptautiskās motosporta federācijas triāla komisijas pirmā sēde pēc pārvēlēšanas kongresa, kas norisinājās šovasar Nantē, informē LaMSF triāla komisijas vadītājs Egils Agarskis. Pats svarīgākais jaunums, par ko Agarskis vienojās ar Skandināvijas pārstāvjiem, – nākamā gada 24. un 25. augustā Liepājā notiks Ziemeļvalstu motosporta padomes NMC triāla čempionāts, apvienots ar Baltijas motosporta asociācijas BMA sacīkstēm vai Latvijas čempionātu.

Ziemeļvalstu motosporta padome ir reģionāla asociācija, kurā ietilpst Islandes, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas motosporta federācijas. Iepriekš Ziemeļvalstu čempionāti bija slēgti, bet pēc Agarska vizītes Oslo 2012. gadā, kur notika UEM triāla komisijas sēde, Ziemeļvalstis atvēra savus čempionātus BMA valstīm. Šī būs pirmā abu reģionālo asociāciju tikšanās triāla sacensību trasēs.

Agarskis pēc komisijas sēdes atzina, ka daudzus gadus notika centieni panākt, lai kāds skandināvs atbrauktu uz Latvijas čempionātu vai uz Baltijas čempionātu, bet līdz šim to nebija izdevies realizēt. Agarskis vēsta, ka tas būs ne mazāks notikums par Eiropas čempionātu, jo uz sacīkstēm ieradīsies Elites klases braucēji no Dānijas, Somijas, Zviedrijas un Norvēģijas. Plānots, ka norisināsies sacīkstes arī sievietēm, junioriem un veterāniem, kas ir vecāki par 40 gadiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)