Liepājai viens tituls

12.09.2018 07:17

Babītes novada Salas pagastā Latvijas loka šaušanas čempionātā neaprīkota loka klasē par Latvijas čempionu kļuva kluba “Archery Liepāja” pārstāvis Viesturs Ārenieks.

Prestižajā olimpiskā loka klasē par uzvarētājiem kļuva SK “Amazones” loka šāvēji Marks Kazuss un Jeļena Kononova. “Archery Liepāja” pārstāvis Aigars Spāģis ieņēma 8. vietu, bet sieviešu konkurencē Durbes kluba “Lindales uguns” sportistes Madara Spāģe un Kintija Laima Trinkūna ierindojās attiecīgi 8. un 9. vietā.

Kompaktloka klasē un tradicionālā loka klasē mūspuses loka šāvēji nestartēja, bet neaprīkota loka klasē viss goda pjedestāls piederēja mūsējiem. Par Latvijas čempionu kļuva Liepājas kluba sportists Viesturs Ārenieks, 2. vietā ierindojās Grobiņas kluba “Curland” pārstāvis Pāvels Popovs, bet 3. vietu ieņēma vēl viens liepājnieks Raimonds Gūtmanis. Latvijas atklātajā čempionātā piedalījās sportisti no 17 klubiem, bet vissekmīgāk startēja SK “Amazones” loka šāvēji. Mājinieki izcīnīja piecas godalgas, no kurām trīs bija augstākā kaluma.

16. septembrī Rīgā un Durbē norisināsies sacensību seriāla “Mani pirmie starti” pēdējais 9. posms, bet 29. un 30. septembrī Salas pagastā paredzēts loka šaušanas vasaras sezonas noslēgums.