Liepājas airētāji iekaro Valmieras krāces

06.08.2019 07:02

Jūlija nogalē aktīvi sacensībās piedalījās Liepājas airēšanas slaloma kluba ”Atvars” sportisti. Liepājnieki Valmierā piedalījās starptautiskās sacensībās ”Valmiera viļņo” un Baltijas mačos ”Master of Koiva”.

Latvijas Jaunatnes olimpiādē sasniegtie rezultāti (piecas godalgas) Liepājas airētājiem deva papildus stimulu sezonas turpinājumam un mūsējie ar papildus azartu devās iekarot jaunas sacensību virsotnes. Kā visā Eiropā arī Valmierā gaisa temperatūra pārsniedza 30 grādu atzīmi, tomēr sportistiem uz ūdens atrasties bija tīrā bauda.

Liepājnieku fiziskā sagatavotība un izturība šajā sezonā priecē, tāpēc mūsējiem skarbā svelme īpaši netraucēja.

Vispirms ”Atvars” sportisti Dzirnavu ezerā piedalījās airēšanas paralēlā slaloma sacensībās ”Valmiera viļņo”. Mačos startēja airētāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Sportisti spēkojās paralēlajā slalomā, kas bija arī šo sacensību interesantākā un aizraujošākā daļa ne tikai pašiem sportistiem, bet arī līdzjutējiem un skatītājiem.

Ivo Kurvins K1 kopvērtējumā sīvā cīņā izcīnīja 2. vietu, bet U18 vecuma grupā viņam pārliecinoša uzvara. Helēna Rozentāle U16 vērtējumā K1 un C1 klasē izcīnīja 2. vietu, bet kopvērtējumā C1 klasē ieguva 3. vietu. Vēl savās vecuma grupās pie uzvaras tika Dāvis Ziemelis, bet Elizabete Kurvina sasniedza 2. vietu, kā arī Toms Vencovs ieguva 3. pozīciju.

Pēc nepilnas dienas atpūtas sportisti piedalījās Baltijas valstu sacensībās ”Master of Koiva” kas notika Gaujas airēšanas trasē ”Krāces”.

Arī šoreiz Ivo Kurvins saistošā cīņā kopvērtējumā sasniedza 2. vietu, bet U18 vecuma grupā kļuva par sacensību uzvarētāju. Savukārt Helēna Rozentāle C1 Open kategorijā ieguva 4. vietu, bet K1 klasē U18 vecuma grupā ieņēma 2. vietu. Vēl savās vecuma grupās Dāvis Ziemelis un Elizabete Kurvina ieguva 3. vietas.

SK ”Atvars” sportisti pēc sacensībām palika Valmierā trenēties vēl vienu nedēļu un gatavoties A. Kļaviņa kausam un Latvijas Jaunatnes čempionātam.