Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Liepājas badmintonisti izcīna sudraba medaļas

Liepājas badmintonisti izcīna sudraba medaļas
Foto: Vladislav Vasnetsov
20.11.2019 12:04

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

16.novembrī Rīgā norisinājās badmintona turnīrs “Zelta volāns”, kas kopā pulcēja 163 spēlētājus un vienlaicīgi norisinājās uz 19 badmintona laukumiem. Liepājas badmintonistiem turnīrā izdevās izcīnīt divas sudraba medaļas.

U15 vecuma kategorijā sudraba medaļu vienspēlēs izcīnīja Dinārs Bronka finālā (9-21, 17-21) atzīstot cēsinieka Edgara Romkas pārākumu. U15 vienspēlēs piedalījās arī Leonardo Golovčenko, kas ierindojās 9.vietā.

Abi liepājnieki startēja arī  puišu dubultspēlēs, kur šoreiz ne tik veiksmīgs sniegums un 4.vieta piecu pāru konkurencē.

U15 jauktajās dubultspēlēs labāk veicās Leonardo Golovčenko pārī ar jelgavnieci Loretu Broku iegūstot 4.vietu, bet Dinārs Bronka ar rīdzinieci Mariju Mediņu palika septītie.

Sudraba medaļu izcīnīja arī liepājnieces Marta Heize un Evelīna Smirnova, kuras U15 sieviešu B grupas dubultspēļu finālspēlē (17-21, 15-21) piekāpās valmierietēm Dārtai Alisei Demiterei un Karolīnai Spricei.

Labu sniegumu Marta Heize uzrādīja arī sieviešu B grupas vienspēlēs izcīnot 4.vietu. Evelīna Smirnova palika 5.vietā.

Tāpat U15 jaunieši turpina cīnīties par iekļūšanu Latvijas izlasē dalībai 2020.gada Eiropas čempionātā Francijā.

Pieredzes bagātākie Liepājas juniori cīnījās pieaugušo A (elites) un B grupās.  Gustavs Dāvids Brečs vīriešu vienspēļu A grupā, 36 spēlētāju konkurencē, ierindojās 13.vietā. A grupas dubultspēlēs G.D.Brečam pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu starp 16 pāriem izdevās izcīnīt 5.vietu.

B grupas vienspēlēs savu cīņassparu demonstrēja Anrijs Zaķis, kas 20 vīru starpā ierindojās dalītā 5.vietā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)