Liepājas badmintonisti izcīna zelta, sudraba un bronzas medaļas

19.12.2019 13:51

14.decembrī Talsu kausa 2.posma sacensībās badmintonā liepājnieki izcīnīja četras zelta, sudraba un bronzas godalgas.

Visās trīs kategorijās zelta medaļas izcīnīja Dinārs Bronka, kas B grupas vienspēļu finālā trīs setos (21-19,18-21,22-20) sīvā cīņā ar pagarinājumu ”izrāva” uzvaru pār savu treniņu biedru Ģirtu Sermuli.

U17 puišu dubultspēlēs D. Bronka pārī ar Leonardo Golovčenko grupu turnīrā triumfēja pār visiem oponentiem, izcīnot uzvaras visās četrās spēlēs.

U17 jauktajās dubultspēlēs D.Bronka pārī ar Žaneti Grinieci mačā par zeltu (17-21,22-20,21-17) bija veiksmīgāki par otru Liepājas pāri Leonardo Golovčenko un Martu Heizi.

Lielisku sniegumu uzrādīja arī arī Leonardo Golovčenko – zelts U17 dubultspēlēs ar D.Bronku, sudrabs U17 jauktajās dubultsplēs ar M.Heizi un bronza B grupas vienspēlēs mazajā finālā (21-17,21-16) pieveicot Juriju Sarikinu no Salaspils.

Visās kategorijās labi startēja arī Marta Heize, kurai zelts sieviešu B grupas vienspēlēs – finālā (21-8,21-14) apspēlējot citu liepājnieci Ilzi Gūtmani, kam šoreiz sudrabs. U17 jauktajās dubultspēlēs sudrabs Martai pārī ar L.Golovčenko un izcīnīta 4.vieta sieviešu A grupas dubultspēlēs pārī ar Žaneti Grinieci.

Gunārs Granovskis A (elite) grupas dubultspēlēs izcīnīja sudrabu un  bronzu, vīriešu pāru spēles finālā kopā ar Gustavu Dāvidu Breču (13-21,14-21) atzīstot Talsu un Rīgas pāra Patriks Kandis/Reinis Krauklis pārākumu, bet A grupas jauktajās dubultspēlēs ar Katrīnu Bušu cīņā par bronzu (21-12,19-21,21-10) pārspēja Kristapu Volfu (Rīga) un Ievu Abigailu Valgelīnu (Talsi).

G. Granovskis startēja arī A grupas vienspēļu turnīrā, izcīnot 9.vietu.

Bronzas medaļas U17 puišu dubultspēlēs Arnoldam Tīļļam un Sandijam Eņģelim, kas mazajā finālā sīvā trīs setu cīņā (21-19,15-21,21-17) bija pārāki par Talsu pāri Toms Anšmits/Nils Jansons.

Abi puiši startēja arī U17 vienspēlēs, kur A.Tilla ierindojās 6.vietā, bet S.Enģelis palika 8.

Sacensībās divas 7.vietas Guntim Pirktiņam, A grupas vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Anriju Zaķi.

A grupas dubultspēlēs startēja arī Ģirts Sermulis, pārī ar talsinieku Edgaru Kviesi izcīnot 11.vietu.

U13 jauniešu vienspēlēs ar 2 uzvarām 4 spēlē Oskars Gūtmanis ierindojās 8.vietā, bet dubultspēlēs pārī ar Ričerdu Klāvu Miezīti palika 5.