Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Liepājas bokseriem panākumi starptautiskos turnīros

Liepājas bokseriem panākumi starptautiskos turnīros
Foto: "Olymp sports" arhīvs
10.06.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Liepājas boksa kluba “Olymp sports” pārstāvji piedalījušies vairākos nozīmīgos starptautiskos turnīros, kuros izcīnījuši godalgotas vietas. 

“Olymp sports” bokseri savu starptautisko turneju uzsāka ar sacensībām Kaļiņingradā, kur Jegors Mamaševs izcīnīja 1. vietu, bet Ņikita Androščuks un Daniels Šutenko ierindojās 2. vietā. Turpinājumā liepājnieku ceļš veda uz Ukrainu. Arī Rivnē mūsējie startēja atzīstami, izcīnot godalgotas vietas. Mamaševs un Ruslans Mazurenko Ukrainas ziemeļrietumu apgabala centrā ieņēma 2. vietu.

Liepājas bokseru sniegums tika novērtēts ar četru mūsējo, kā arī trenera Nikolaja Janoviča uzaicināšanu uz Lietuvas un Latvijas mačsacīksti. Latvijas izlases rindās Paņevežā uzvaras laurus plūca Daņila Čilingarjans, bet abu valstu starpā noslēgumā tika fiksēts draudzīgs neizšķirts. 

Savukārt Ņikita Androščuks vienīgais no Latvijas tika uzaicināts uz Eiropas čempiona Aļģirda Šocikasa piemiņas turnīru Kauņā, kur liepājnieks ieņēma 3. vietu.

Tikmēr Liepājas jaunie bokseri Klaipēdā piedalījās junioru turnīrā “Dzintara cimdi”, kur Marks Kozlovs izcīnīja 1. vietu, bet Alekss Leimanis ieguva 2. vietu. 

Pieci “Olymp sports” bokseri trenera Janoviča vadībā gatavojas Latvijas jaunatnes olimpiādei, bet Ņikita Androščuks plāno piedalīties prestižā boksa turnīrā Dagestānā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)