Trešdiena, 22. janvāris Austris

Liepājas bultas Vidzemes krācēs

Liepājas bultas Vidzemes krācēs
Foto: Publicitātes
31.05.2018 07:01

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Liepājas SK “Atvars” vadošie airēšanas slalomisti atgriezušies no Itālijas, kur slīpēja un pilnveidoja prasmes, lai sekmīgāk sagatavotos pasaules čempionātam un ar panākumiem startētu Latvijas čempionātā. Pēc Itālijas krāču iepazīšanas liepājnieki ar sekmēm piedalījās Latvijas kausa 2. un 3. posmā Smiltenē un Valmierā.

Smiltenē Abula upē Latvijas kausa sacensības noritēja otro gadu, bet ikdienā šajā sacensību vietā redzama vien neliela straume un akmeņiem pilna gultne. Tomēr sacensību dienā Abuls pārvērtās līdz nepazīšanai, jo uz noteiktu laiku tika atvērti aizsprosta ventiļi, lai upe pārtaptu par aizraujošu un krāšņu sacensību trasi.

Smiltenes posmā K1 laivu klasē Ivo Kurvins ieņēma 8. vietu, bet Ralfs Maisiņš ierindojās 9. vietā. Starp abiem liepājniekiem izvērtās saspringta cīņa par uzvaru jauniešu konkurencē. Kurvins cīņā par 1.  vietu Maisiņu apsteidza par nieka 0,3 sekundēm. Bruno Vēbers C1 klasē absolūtajā vērtējumā palika 6. vietā, bet jauniešu konkurencē liepājniekam 3. vieta. Elīza Šēfere sieviešu konkurencē kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu, bet Annija Glezere ieņēma 5. vietu.

Latvijas kausa 3. posma sacensības norisinājās Valmieras airēšanas slaloma trasē “Krāces”, un Liepājas sportisti turpināja demonstrēt cienījamu sniegumu. Ivo Kurvins absolūtajā vērtējumā ieņēma 4. vietu un vēlreiz palika nepārspēts jauniešu konkurencē. Ralfs Maisiņš Valmierā ierindojās 14. vietā, bet Bruno Vēbers sacensības beidza 9. vietā. Savukārt Liepājas airētājas Elīza Šēfere un Annija Glezere ieņēma attiecīgi 4. un 5. vietu.

“Kolosāls sniegums. Ar šīm ūdens bultām iespējams gūt vēl labākus sasniegumus,” savu audzēkņu sniegumu komentēja treneri.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)