Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Liepājas džudo līderiem divi tituli

16.02.2018 07:01

Vsevoloda Zeļonija sporta skolā aizvadīts Latvijas U21 džudo čempionāts. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja pieci sportisti, un divi no viņiem – Ņikita Duinovs un Artjoms Galaktionovs – kļuva par čempioniem.

Latvijas čempionātu kuplināja arī Lietuvas un Igaunijas džudisti, kopskaitā sacensībās startēja 61 dalībnieks.

Artjoma Galaktionova pārstāvētajā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem bija visvairāk pārstāvju – 13 džudistu. Liepājnieks finālā pārspēja V. Zeļonija sporta skolas audzēkni Artūru Dānielu Rižiju un kļuva par Latvijas U21 čempionu.

Ņikita Duinovs, kurš pārstāv gan Liepājas KSS gan “Kyodai” klubu svara kategorijā līdz 81 kilogramam finālā pārspēja Jelgavas BJSS sportistu Aleksandru Lapšinu un atkārtoja savu pagājušā gada veikumu. LKSS pārstāvim Maksimam Čečotkinam turnīrā bija paredzēts piedalīties svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, bet viņš izrādījās vienīgais džudists šajā svarā.

Komandu vērtējumā ar divām 1. vietām un divām 2. vietām nepārspēti palika V. Zeļonija sporta skolas audzēkņi.