Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Liepājas jaunie tenisisti sacensībās demonstrē lielisku sniegumu

12.09.2019 14:40

Vairāki jaunie tenisisti dažādās vecuma grupās piedalījās četrās sacensībās un katrās no šīm sacensībām uz goda pjedestāla atradās vismaz viens Liepājas pārstāvis, portālu liepajniekiem.lv informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

6.un 7.septembrī Jelgavā norisinājās tenisa sacensības ”Wild card Jelgava Open 2019” U16 vecuma grupai. Zēnu konkurencē vienīgais Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Dāvids Špaks sacensībās bija izsēts ar 3.numuru. Gūstot uzvaras pār visiem pretiniekiem, Dāvids Špaks izcīnīja 1.vietu Jelgavas sacensībās. Savukārt, vienīgā liepājniece meiteņu konkurencē Karolīna Skābe diemžēl nespēja pārvarēt sacensību 1.kārtu.

8.septembrī Ventspilī notiekošajā ”Ventspils balvas izcīņā” U8 vecuma grupā liepājnieces demonstrēja dominējošu sniegumu un aizņēma visu goda pjedestālu. Uzvaru sacensībās izcīnīja Emīlija Brūdere, 2.vietā ierindojās Madara Jaunzeme, bet pjedestālu 3.vietā noslēdza Ance Skripka.

8.septembrī Mārupē norisinājās ”Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa” U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Alise Latiša. Savā apakšgrupā liepājniece neatstāja pretiniecēm nekādas izredzes un nokļuva pusfinālā. Arī noslēdzošajās cīņās Alise demonstrēja labu tenisu. Alise Latiša turnīrā izcīnīja uzvaru.

9.un 10.septembrī Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās ”Liepājas meistarsacensības / Ferax U18”. Zēnu konkurencē godalgotās vietas izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi. 1.vietu izcīnīja Kārlis Vēberis, 2.vietā ierindojās Ričards Špaks, bet 3.vietu ieguva Didzis Vārna.

Savukārt, meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja Jasmīne Lūse (Mārupes TS), bet pārējās godalgotās vietas ieguva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – 2.vietu – Veronika Jociene, bet 3.vietu – Anastasija Rižkova.