Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņiem panākumi Polijā

18.09.2018 12:23

No 14. līdz 16. septembrim Polijas pilsētā Poznaņā norisinājās starptautisks Jozefa Mozinska piemiņas turnīrs grieķu – romiešu cīņā, kurā piedalījās komandas no Polijas, Lietuvas, Ukrainas, Vācijas, Nīderlandes, kā arī Latvijas, portālam vēstīja Liepājas kompleksās sporta skolas izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Liepājas Kompleksās sporta skolas komanda, kuru sacensībās pārstāvēja šā gada Latvijas čempioni starp jauniešiem – Kaspars Bondarenko, Edgars Laugalis, Dāvids Dvīnis, Artjoms Mūrnieks un Vadims Komisarovs, kopvērtējumā ieguva sesto vietu no astoņpadsmit komandām.

Svara kategorijā līdz 44 kilogramiem par čempionu kļuva Kaspars Bondarenko, kurš cīņā par pirmo vietu pārspēja savu komandas biedru Dāvidu Dvīni. Edgars Laugalis kļuva par čempionu svara kategorijā līdz 62 kilogramiem, bet Vadims Komisarovs palika nepārspēts svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, savukārt svara kategorijā līdz 68 kilogramiem otro vietu izcīnīja Artjoms Mūrnieks.