Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Liepājas pašvaldībai piešķir badmintona Gada balvu

Liepājas pašvaldībai piešķir badmintona Gada balvu
Foto: Publicitātes
30.01.2019 14:06

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Latvijas Badmintona federācija ir izvērtējusi 2018.gada sezonu un jau ceturto gadu pēc kārtas piešķīra Latvijas badmintona Gada balvas.

Latvijas badmintona Gada balva tika pasniegta 20 nominācijās, tai skaitā gada spēlētājs un spēlētāja, pāris, treneris un tiesnesis, juniors un seniors, reitinga līderis un aktīvākais, notikums un sasniegums, pašvaldība un medijs, skola un augstskola, klubs un menedžeris, paraugs sportā, uzlecošā zvaigzne un balva par mūža ieguldījumu. 

Nomināciju vidū par Gada pašvaldību tika atzīta Liepāja. Uz šo balvu pretendēja arī pašvaldības ar daudz senākām badmintona tradīcijām – Valmiera un Sigulda, taču balva tika piešķirta Liepājai, kā pašvaldība, kura ir daudz palīdzējusi gan Liepājas badmintona spēlētājiem, gan radīt apstākļus badmintona spēlēšanai Liepājā.

Balvu saņemt Rīgā bija deleģēts pilsētas badmintona dzīves organizētājs Aigars Brečs, kas kopā ar jaunajiem badmintonistiem tālāk to nodos Liepājas domes priekšsēdētājam Jānim Vilnītim un vietniekam Artim Deksnim svinīgā pasākumā. Pasākums norisināsies 31.janvārī pulksten 18 Liepājas 15.vidusskolā.  

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli