Liepājas vieglatlēti ar labiem rezultātiem aizvada sacensības Saldū

02.10.2019 13:32

Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) jaunie vieglatlēti septembra beigās aizvadīja Saldus Sporta skolas Atklātās sacensības vieglatlētikā U12 un U14 vecuma grupā un atgriezās no sacensībām ar labiem sasniegumiem un godalgotām vietām, informē LSSS pārstāve Simona Laiveniece.

U12 vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Keita Saučuka tāllēkšanā un Ralfs Mežals 800 metru skrējienā, bet 3.vietu 300 metru skrējienā ieguva Monika Brūdere.

Savukārt 4×100 metru stafetē 1.vietu meiteņu konkurencē izcīnīja Monika Brūdere, Alise Ančenko, Anna Vecbaštika, Marina Lankupa, bet 3.vietā – Keita Saučuka, Daniela Krista Jurevičus, Vivita Bunka, Patrīcija Paula Ģibiete.

Puišu konkurencē liepājnieku stafetes komanda – Emīls Steckis, Edvards Račkovs, Edvards Raģis, Ralfs Mežals – ierindojās 2.vietā.

U14 vecuma grupā 60 metru skrējienā 1.vietu izcīnīja Vjačeslava Goļinska audzēknis Aleksandrs Triščenko, bet 2.vietā – Jegors Pņovs.

300 metru skrējienā 1.vieta – Aleksandram Triščenko, bet 2.vieta Markusam Tarabanam. Savukārt 1000 metru skrējienā 2.vieta Kristeram Valdmanim un meiteņu konkurencē 3.vieta Stellai Staroveckai.

Tāllēkšanā 1.vieta Jegoram Pņovam, 3.vieta Jānim Krūmiņam, bet lodes grūšanā LSSS audzēkne Krista Goldmane ieņēma 2. vietu (abu sportistu trenere Anna Zīverte).

Ar labiem panākumiem Liepājas vieglatlēti startēja 4×100 metru stafetē, kurā vīriešu konkurencē piedalījās trīs liepājnieku komandas, no kurām godalgotas divas – 1.vietā Markuss Tarabans, Jegors Pņovs, Aleksandrs Triščenko, Jakovs Semušins, 2.vietā – Viesturs Kazbuķis, Kristers Krastiņš, Klāvs Lācītis, Ernests Ģēģeris.