Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Liepājnieču dubultuzvara Rīgā

03.06.2010 07:00

Divas Liepājas vieglatlētes ir kļuvušas par Rīgas čempionēm, un godalgas izcīnījuši arī mūsu pilsētas vīri.

Liepājnieces guva dubultuzvaru 1500 metru distancē – pēc četrām minūtēm un 28 sekundēm pirmā finišēja Poļina Jeļizarova, bet ar rezultātu 4:46,19 otrā bija Irīna Štūla-Pankoka. Abas sportistes uzvarēja arī trīs kilometru skrējienā. Poļina bija ātrākā gludajā distancē – viņas laiks 9:39,05, bet pirms nedēļas Rīgas maratonā sev piederošo Liepājas rekordu pusmaratonā labojusī Štūla-Pankoka izcīnīja 1. vietu 3000 metru kavēkļu skrējienā (11:14,08). Vīriešu konkurencē pa vienai bronzas godalgai Liepājai izcīnīja Artūrs Jukšs, kurš sasniedza personīgo rekordu 5000 metru skrējienā (15:29,27), Edgars Miļus 200 metros (22,67) un Maksims Semjonovs 400 metru barjerskrējienā (56,69).

Rīgā norisinājās arī Latvijas čempionāts jaunākajā, C grupā, kurā pie medaļām tika mūsu pilsētas četri jaunie vieglatlēti.