Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājnieki atkal šķeļ Polijas ūdeņus

02.10.2007 18:28

0

Nedēļas nogalē Šremas pilsētā Polijā notika kārtējais šīs valsts atklātā čempionāta posms ūdens motosportā, un, kā tas šosezon jau ir ierasts, tajā startēja arī Liepājas komandas “UPB Energy” braucēji. Šoreiz no mūsējiem vislabāk veicās Mārtiņam Morozam, kurš JT-250 klasē izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vienīgi savam šīs sezonas galvenajam konkurentam no Igaunijas Stenam Kalderam.

Atcerēsimies, ka svarīgākajās sacensībās – Eiropas čempionātā – liepājniekam viņu izdevās apsteigt un izcīnīt titulu, taču pēdējās sacīkstēs igaunis brauc pārliecinošāk. Vēl jauniešu klasē cits liepājnieks Māris Gūža ieņēma ceturto vietu, kas ir ļoti labs sasniegums, ņemot vērā to, ka kvalifikācijā viņš uzrādīja septīto labāko laiku. Šajās sacensībās bija ieplānojis startēt arī Artūrs Brolītis, taču tiesneši bija strikti un vecuma ierobežojumu dēļ 15 gadu vecais liepājnieks palika krastā (S-550 klasē drīkst startēt tikai no 16 gadu vecuma). Viņa vietu laivā ieņēma Ēriks Ķiepe-Kipge, kurš savā pirmajā sacīkstē S-550 laivu klasē ieņēma piekto vietu, bet mūsu vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Vivita Pukule palika septītā.

Jau šīs nedēļas nogalē liepājnieki atkal dosies uz Poliju, šoreiz uz Žņinu, kur notiks kārtējais valsts atklātā čempionāta posms un pasaules čempionāts O-350 klasē, kur lielas cerības tiek liektas uz Ēriku Ķiepi-Kipgi. Atgādināsim, ka viņam pērn izdevās uzvarēt pasaules čempionātā.