Liepājnieki izcīna Neatkarības kausu

22.11.2007 10:48

0

Tradicionālajā Neatkarības kausa izcīņā, kas jau 17.reizi norisinājās Aizputē, pamatsacensībās 1.–2.vietu dalīja Liepājas KSS 1.komanda un Kuldīgas šahisti, bet pārspēlē pārāki bija liepājnieki – Vadims un Vitālijs Daškeviči, Arkādijs Kovaļevskis un Valentīna Vainovska. 3.vietu šajā turnīrā izcīnīja otrā Liepājas KSS komanda, kuras sastāvā bija Rinats Muhamadejevs, Mihails Kovaļskis, Sergejs Šarutins un Gaļina Sudmale.

Jēkabpilī norisinājies Latvijas jauno šahistu festivāls, kurā 50 sportistu konkurencē ar 5,5 punktiem no 7 iespējamajiem 3.vietu izcīnīja Liepājas Kompleksā sporta skolas audzēknis Arturs Antonovskis.

Tepat Liepājā aizvadīts KSS šaha nodaļas atklātais čempionāts trīs sporta klašu šahistiem, kurā piedalījās Liepājas, Kuldīgas un Kuldīgas rajona jaunie sportisti. Otrās sporta klases grupā ar 5,5 punktiem no 7 iespējamajiem 1.vietu izcīnīja Jevgēņijs Andrejevs, trešās sporta klases grupā arī ar 5,5 punktiem uzvarēja Liza Krupska.

Ir noskaidrots arī Liepājas KSS šaha kluba atklātā čempionāta uzvarētājs, un par to kļuva Jurijs Kondratjevs, kurš izcīnīja 7 punktus no 9 iespējamajiem.

Kopš šīs nedēļas katru otrdienu un ceturtdienu pulksten 17.30 KSS šaha nodaļā norisinās “Tempo” šaha kausa izcīņa, kurā aicināti piedalīties visi interesenti.