Trešdiena, 1. maijs Ziedonis

Liepājnieki nosmēla krējumu

17.07.2017 06:58

Liepājā, Jūrmalas parka laukumos labākie Latvijas golferi cīnījās par Latvijas čempionu tituliem. Vienlaikus šīs bija arī Latvijas kausa izcīņas trešā posma sacensības un labāko Liepājas minigolferu savstarpējā sacīkste.

Sacensības norisinājās uz mitriem laukumiem, taču tas netraucēja sportistiem sasniegt atzīstamus rezultātus. Open klasē cīņa izvērtās sīva un pirms noslēdzošā sestā apļa 2. vietu no 5. vietas šķīra tikai 2 punkti. Uzrādot labākos rezultātus sacensību izskaņā, par Latvijas absolūto čempionu pirmo reizi kļuva liepājnieks Emīls Šimanskis. Sešu apļu cīņā viņam summā iegūti 147 punkti. 2. vietā ar 150 punktiem finišēja pērnā gada čempions, bijušais liepājnieks, bet tagad Rīgu pārstāvošais Janis Medveckis. Vēl viens bijušais liepājnieks Mārtiņš Vilmanis ar 153 punktiem ieņēma 3. vietu.

Vīriešu grupā 1. vietā ierindojās Jānis Medveckis, aiz sevis atstājot Mārtiņu Vilmani un liepājnieku Uģi Voicišu.

Sieviešu konkurencē nepārspēta palika Liepājas sportiste Kristiāna Kirša, kura Open klasē ieņēma 6. vietu. Juniori tika vērtēti pēc četru apļu cīņām, un viss pjedestāls piederēja mājiniekiem. 1. vietu ieņēma Rūdolfs Lagzda, 2. vietā palika Emīls Šimanskis, bet 3. vietā ierindojās Klāvs Kalniņš.

Senioru grupā piekto gadu pēc kārtas nepārspēts palika Liepājas minigolfa dzīves vadītājs Verners Kiršs.

Nākamais, trešais Latvijas kausa posms, kurš vienlaikus būs arī Latvijas pāru čempionāts, norisināsies 23. jūlijā Valmierā, “Avotu” laukumos.