Liepājnieki piedalās Lietuvas vieglatlētikas čempionātā senioriem

13.03.2019 12:26

Sestdien, 9. martā, Klaipēdā norisinājās Lietuvas vieglatlētikas čempionāts telpās senioriem, kurā Liepāju pārstāvēja arī 10 Liepājas senioru sporta kluba atlēti, kluba vadītāja Marija Multane.

Klaipēdā šādas sacensības vieglatlētikā senioriem tiek rīkotas marta sākumā jau vairākus gadus. Liepājnieki no Liepājas senioru sporta kluba vienmēr tiek aicināti uz šim sacensībām.

Šogad medaļas tika izcīnītas vairākās disciplīnās: 60 metru, 200 metru, 1000 metru, 3000 metru skrējienos, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, augstlēkšanā un lodes grūšanā. Rezultāti tika iegūti pielietojot IIAF koeficientus. Tas nozīmē, ka, lai iegūtu rezultātu, visas vecumu grupas pa disciplīnām tiek vērtētas kopā, bet reālais rezultāts tiek reizināts ar IIAF koeficientu.

Rezultāti:

1000 metru skējiens – Irīna Štūla-Pankoka (W35) ar rezultātu 03:24.37 (koef. 03:24.28) izcīnīja 1. vietu.

3000 metru skrējiens – Kaspars Tūbelis (M50) ar rezultātu 10:47.64 (koef. 09:40.02) izcīnīja 1. vietu.

Tāllēkšana – Marija Multane (W60) ar rezultātu 3.66m (koef. 5.27) izcīnīja 2. vietu.

Augstlēkšana – Marija Multane (W60) ar rezultātu 1.30 (koef. 1.79) izcīnīja 2. vietu.

200 metru skrējiens – Guntis Grantiņš (M50) ar rezultātu 27,00 (koef. 23,80) izcīnīja 2. vietu. Šai pašā disciplīnā Dainis Šteinbergs (M40) ar rezultātu 26.57 (koef. 25,02) izcīnīja 4. vietu.

400 metru skrējiens– Ivars Katkevičs (M35) ar rezultātu 01:02,40 (koef. 01:00,24) izcīnīja 2. vietu. Šai pašā disciplīnā Albīns Markaitis (M70) ar rezultātu 01:36.07 (koef. 01:09.91) izcīnīja 4. vietu.

60 metru skrējiens – Guntis Grantiņš (M50) ar rezultātu 7,94 (koef. 7,04) izcīnīja 3. vietu.