Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Liepājnieki “smeļ” godalgas Kuldīgā

11.12.2007 20:38

0

Kārtējo reizi sacensībās ārpus dzimtās pilsētas piedalījušies Liepājas Kompleksās sporta skolas šahisti, izcīnot vairākas godalgotās vietas Kuldīgas rajona atklātajā čempionātā “Tempo” šahā. Labākos rezultātus ātrajā šahā no mūsu pilsētas pārstāvjiem uzrādīja kāds no Daškeviču ģimenes pārstāvjiem, un šoreiz tas bija Vitālijs, kas septiņās kārtās savāca 6,5 punktus un izcīnīja 1.vietu. Ar 4,5 punktiem pieaugušo vērtējumā 3.vietu izcīnīja Jānis Veits.

Ritvars Reimanis, kas nesen atgriezies no pasaules jauniešu čempionāta, arī izcīnīja 4,5 punktus un ierindojās 1.vietā jauniešu vērtējumā. Acīmredzot Ritvars vēl domās ir pasaules čempionātā ar lielo apdomas laiku, jo mačos Kuldīgā viņam ne vienreiz vien ar atvēlētajām 15 minūtēm vienai partijai bija par maz. Arī 2.vieta jauniešu vērtējumā tika Liepājas KSS audzēknim – to ar 3 punktiem izcīnīja Jānis Sēlis.