Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Liepājnieki triumfē LTS kausa izcīņas piektajā posmā

09.05.2019 11:50

No 3. līdz 5.maijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa 5.posms U18 vecuma grupā. Sacensības liepājniekiem izvērtās visnotaļ veiksmīgas, jo uzvaras turnīrā izcīnīja liepājnieki Valerijs Vorobjovs un Alise Vindiga, bet Dāvids Špaks izcīnīja 2.vietu un Evelīna Ķīvīte – 3.vietu, informē Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Tenisa sporta skola” direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Dāvids Špaks, Valerijs Vorobjovs, Francis Andersons, Renārs Grodskis, Alise Vindiga, Evelīna Ķīvīte, Veronika Jociene, Paula Jankova, Karolīna Skābe, Elizabete Deglava un Anastasija Rižkova.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Valerijs Vorobjovs un Dāvids Špaks, kuri iekļuva finālā, tādējādi noorganizējot liepājnieku finālu. Ar rezultātu 6-2 6-1 uzvaru turnīrā izcīnīja Valerijs Vorobjovs, līdz ar to, 2.vietu ieguva Dāvids Špaks, bet 3.vietu Liepājā izcīnīja ar 1.numuru izsētais Edvards Šnepsts (Ādaži TC).

Meiteņu konkurencē pusfinālā iekļuva trīs liepājnieces – ar 1.numuru izsētā Alise Vindiga, ar 3.numuru izsētā Evelīna Ķīvīte un ar 4.numuru izsētā Veronika Jociene. Liepājniecēm pusfinālā pievienojās arī ar 2.numuru izsētā Agrita Gavronska (Mārupes TS). Liepājnieču pusfinālā starp Alisi Vindigu un Veroniku Jocieni vietu finālā nodrošināja A.Vindiga, uzvarot ar 6-3 6-0. Savukārt, otrajā pusfinālā starp liepājnieci Evelīnu Ķīvīti un mārupieti Agritu Gavronsku notika spraiga trīs setu cīņa, kurā ar 6-3 6-7(5) 7-6(5) vietu finālā nodrošināja mārupiete A.Gavronska. Līdz ar to, par 3.vietu cīņa norisinājās starp liepājniecēm Evelīnu Ķīvīti un Veroniku Jocieni. Ar 6-1 1-6 6-4 3.vietu turnīrā izcīnīja Evelīna Ķīvīte. Fināla cīņā pārliecinošu uzvaru turnīrā izcīnīja liepājniece Alise Vindiga, kura ar 6-0 6-1 pārliecinoši guva uzvaru pār mārupieti Agritu Gavronsku, kura tādējādi ierindojās 2.vietā.