Liepājnieki uzlabo personīgos rekordus

17.06.2019 12:20

Ogrē aizvadīts Baltijas vieglatlētikas komandu čempionāts ”Prezidenta Balva”, kurā četri Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi – Rojs Puks, Gints Drigulis, Amanda Radava un Arturs Vecbaštiks startēja pieaugušo izlasē.

Diānas Lauvas audzēknis Rojs Puks Ogrē distanci veica ar rezultātu 1 minūte 51,65 sekundes, kas ir sportista jauns personīgais rekords. Šāds rezultāts Pukam deva 7. vietu.

Personīgo rekordu 400 metru barjerskrējienā sasniedza arī Daigas Stumbres audzēknis Gints Drigulis, ierindojoties 3. vietā ar rezultātu 53,1 sekunde. Drigulis Latvijas komandas sastāvā piedalījās arī 4×400 metru stafetes skrējienā, kurā mūsējo kvartets izcīnīja 2. vietu.

Arturs Kuzmičenko 800 metros startēja individuāli un arī uzstādīja personīgo rekordu – 1 minūte 57,96 sekundes. 400 metru barjerskrējienā Arturs Vecbaštiks ar laiku 55,81 sekunde ierindojās 7. vietā, bet Amanda Radava ar rezultātu 1 minūte 04,56 sekundes ieņēma 8. vietu.

”Prezidenta Balvu” ar 311 punktiem ieguva Igaunijas izlase, bet Latvija ar 201 punktu palika 3. vietā.