Liepājniekiem godalgas Eiropas čempionātā

19.05.2009 07:00

Divi Liepājas atlēti piedalījās Eiropas pauerliftinga čempionātā Slovākijā. Mūsu sportisti izcīnīja pirmās vietas spiešanā individuālajā vērtējumā savās vecuma grupās.

Absolūtajā vērtējumā veterānu grupā liepājnieks Viktors Pevko izcīnīja 3. vietu.

Eiropas pauerliftinga čempionāts šogad risinājās Bordejovas pilsētā Slovākijā, un Liepāju čempionātā pārstāvēja Sandra Bileiše un Viktors Pevko. Sandra Bileiše izcīnīja pirmo vietu spiešanā starp 45–49 gadus vecām sportistēm svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, uzspiežot 90 kilogramu smagu stieni. Savukārt Viktors Pevko starp 50–54 gadus veciem sportistiem svara kategorijā līdz 125 kilogramiem izcīnīja uzvaru, uzspiežot 250 kilogramu smagu stieni. Kopvērtējumā Viktors Pevko veterānu grupā (virs 40 gadiem) izcīnīja 3. vietu 35 dalībnieku konkurencē, sev priekšā palaižot tikai 40 gadu vecos Mešzarosu Laslo un Hegedušu Ištvanu. Kopumā Eiropas pauerliftinga čempionātā šogad piedalījās 173 atlēti. Pēc divām nedēļām mūsu sportisti dosies uz Somiju, kur norisināsies Pasaules kausa izcīņas posms.