Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Liepājnieks cīnās profesionālajā ringā

Liepājnieks cīnās profesionālajā ringā
Foto: Publicitātes
08.04.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

Liepājas Kompleksās sporta skolas boksa trenera Kārļa Knitnera audzēknis Kristaps Zuļģis turpina karjeru Anglijā, kur uz vairākiem gadiem ir noslēdzis līgumu ar Anglijas profesionālo boksa asociāciju un izcīnījis trešo uzvaru profesionālajā ringā, uzveicot angli Kurtu Grijevu.

Grijevs profesionālajā ringā līdz šim bija aizvadījis 9 cīņas un guvis 8 uzvaras. Bokseri svara kategorijā līdz 72 kilogramiem spēkojās Blekbērnā, un cīņa bija paredzēta četrus raundus gara.

Pirmajā raundā bokseri apmainījās ar sitienu sērijām, tomēr neliels pārsvars bija liepājniekam. Savukārt otrā raunda sākumā anglis izlaida precīzu labo taisno galvā, Zuļģis iedzina pretinieku virvēs un turpināja mājinieku spēcīgi apstrādāt. Tiesnesis cīņu apturēja un uzvaru piešķīra Zuļģim.

Kopumā liepājniekam tā bija 12. profesionālā boksa cīņa. Mūsējais ir uzvarējis 3 reizes, bet 3 dueļos fiksēts neizšķirts. Kristaps profesionālajā ringā atgriezās pēc viena gada pārtraukuma, un tagad latvietim ir mērķis sasniegt pēc iespējas augstāku vietu reitingā, lai varētu izvirzīt vēl augstākus mērķus.

Boksa treneris Raitis Mičulis informē, ka rudenī Liepājā plānots organizēt vērienīgu cīņas sporta pasākumu pēc boksa, kikboksa un MMA noteikumiem, kurā piedalīsies augsta līmeņa sportisti, uzaicināts tiks arī Kristaps Zuļģis.

Savukārt no 20. līdz 21. aprīlim Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies pilsētas boksa čempionāts.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)