Sestdiena, 29. februāris

Mājas vēji palīdzēja Evelīnai Ivanovai

Mājas vēji palīdzēja Evelīnai Ivanovai
Foto: Aleksejs Nazarati 
11.06.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Liepājas Olimpiskajā centrā šogad jau sesto reizi norisinājās starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs “Vēju pilsētas kauss”. Senioru konkurencē uzvarēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Evelīna Ivanova.

Šogad sacensībās piedalījās vairāk nekā 300 vingrotājas no  septiņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Gruzijas, Baltkrievijas un Izraēlas.

Trīs dienas šī skaistā un elegantā sporta veida cienītāji varēja vērot dažāda vecuma vingrotāju priekšnesumus – sacensībās piedalījās gan iesācējas (visjaunākajai vingrotājai bija 5 gadi), gan sporta meistares.

Kā ierasts Liepājas mākslas vingrošanas sacensībās, zāle bija gaumīgi iekārtota un turnīrs lieliski noorganizēts. Vingrotājas sacentās par medaļām atsevišķos veidos, taču daudzcīņas uzvarētājas tika apbalvotas ar “Vēju pilsētas” kausiem. No Liepājas mākslas vingrotājām savā vecuma grupā uzvarēja Alise Kalniņa (2011. gads, A grupa), Amanda Rone (2007., B), Alika Bakuradze (juniores 2005., B), Nikola Vasiļjeva (juniores 2006., A) un Evelīna Ivanova (seniores).

Tuvu uzvarai bija Adriana Šeibe (iesācējas) un Polina Račkovska (juniores 2005, A). Abas noslēgumā ierindojās 2. vietā. Savukārt Angelīna Šerstņova (seniores), Adriana Rone (2010., A) un Valērija Burikova (juniores 2005., B) izcīnīja 3. vietu.

Pēc sacensībām gandarījumu par paveikto gan sportiskajā, gan organizatoriskajā ziņā pauda Liepājas mākslas vingrošanas trenere Tatjana Ņikitina. Trenere sacīja, ka Liepājas sportistēm ir radīti labvēlīgi apstākļi augsta līmeņa rezultātu sasniegšanai. Viņa ir pateicīga arī visiem atbalstītājiem, kuri nodrošināja “Vēju pilsētas kausa” veiksmīgu norisi.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli