Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Māris Ķuda kļūst par Liepājas čempionu galda tenisā

11.03.2013 12:52

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 8. un 10. martam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Liepājas Atklātais čempionāts galda tenisā, kurā piedalījās vislabākie Liepājas un rajona galda tenisisti, kā arī viesi no Rīgas, Jelgavas un Iecavas, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Sacensības kopumā aizritēja trīs dienu garumā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Sieviešu konkurencē kopumā piedalījās 16 dalībnieces, bet vīriešiem par čempiona titulu cīnījās 42 dalībnieki.

Sievietēm par uzvarētāju kļuva Inta Zdanovska, kura finālā pārspēja rucavnieci Luīzi Miezīti, bet godpilno 3. vietu ieguva medzeniece Evija Griezīte. Aiz labāko trijnieka palika liepājniece Dace Štamere.

Vīriešiem pie pārliecinoša panākuma tika Māris Ķuda, kurš finālā bez problēmām pārspēja liepājnieku Uldi Kapelleru. Savukārt cīņā par bronzas medaļām liepājnieks Roma Mineiķis uzvarēja Liepājas 1. vidusskolas 12. klases audzēkni Rolandu Meru.

Sacensību organizatore Rasma Freiberga piebilst, ka šajā pavasarī ir plānots sarīkot arī Liepājas kausu galda tenisā, kurā interesi ir izteikuši ne viens vien šī sporta veidu entuziasts.