Miloslavskim sešas zelta medaļas

29.05.2007 17:15

0

Rīgā noticis Latvijas čempionāts peldēšanā, kurā sešas zelta medaļas, startējot brīvā un tauriņstila peldējumos, izcīnījis Liepājas labākais peldētājs Romāns Miloslavskis. Jau iepriekš Miloslavskis katrā no Latvijas čempionātiem bija ieguvis vairākas augstākā kaluma godalgas, tomēr sešas uzreiz vienā piegājienā viņš vēl nebija pamanījies izcīnīt, jo parasti Romānam gadījusies kāda ķibele un viņš ticis diskvalificēts. Šoreiz tā nenotika, un liepājnieks pārliecinoši uzvarēja 50 (24,02), 100 (51,40) un 200 metru brīvā stila peldējumos (1:52,38), kā arī 50 (25,47), 100 (55,35) un 200 metru tauriņstila peldējumos.

Otrajā no minētajām disciplīnām gan Miloslavskim izvērtās visai spraiga cīņa ar rīdzinieku Pāvelu Kondrahinu, taču šajā duelī pārāks tomēr bija mūsējais. Vēl vienu medaļu mūsu labākais peldētājs izcīnīja 4×100 metru kombinētajā stafetē, kur, startējot kopā ar Ņikitu Duboviku, Denisu Saglājevu un Ruslanu Makarovu, ieņēma otro vietu. Individuālajā vērtējumā vēl tikai diviem no mūsu peldētājiem izdevās stāties uz goda pjedestāla – Zane Dēbele palika nepārspēta 50 (32,10) un 200 metru peldējumos uz muguras (2:28,08), bet trešo labāko laiku – 2:16,24 – vīru konkurencē 200 metros uz muguras sasniedza Ņikita Duboviks.

Miloslavskis pastāstīja, ka pirms mačiem viņš neesot izvirzījis mērķi izcīnīt Latvijas čempionātā pēc iespējas vairāk medaļu: “Galvenais bija labi nostartēt un uzrādīt augstvērtīgus rezultātus. Domāju, ka ar sniegumu varu būt apmierināts, protams, vienmēr gribas labāk.” Pagaidām mūsu peldētājs vēl nezina, kādi būs viņa šīs vasaras plāni un kādās sacensībās viņš varētu startēt.