Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Muižnieks turpina nevainojami

Muižnieks turpina nevainojami
Foto: velo.lv
26.06.2019 07:00

"Kurzemes Vārds"

Jaunpiebalgas novada “Vanagkalnā” aizvadīts “Latvijas Valsts mežu” MTB maratona ceturtais posms. Skaistajos Piebalgas pakalnos ātrākais “Toyota Hybrid” distancē bija kopvērtējuma līderis Oskars Muižnieks.

“Vanagkalns” pirmo reizi uzņēma “Latvijas Valsts mežu” MTB maratona seriāla posmu. Sacensību trases salīdzinājumā ar iepriekšējiem posmiem bija krietni ātrākas. Tajās varēja izbaudīt slavenos Piebalgas pakalnus, bet smagākās vietas bija pļavas posmos, kas pārbaudīja ne vien braucēju ātrumu, bet arī izturību.

Prestižajā “Toyota Hybrid” distancē, kuras garums sasniedza 52 kilometrus, pirmajā starta rindā stājās kopvērtējuma līderis Oskars Muižnieks, “Merild” aktīvākā braucēja krekla īpašnieks Lauris Purniņš un līdere sieviešu vērtējumā Lelde Ardava.

Lai arī ātrajā trasē sekoja vairāki atraušanās mēģinājumi, no kuriem nopietnākais bija Aleksandra Patrijuka un Dāvja Dzeņa dueta mēģinājums iegūt nozīmīgu pārsvaru, tomēr viss izšķīrās pļavas posmos pēdējos kilometros.

Sekmīgs solo izrāviens padevās kopvērtējuma līderim Muižniekam. No Alūksnes nākušais un tagad Liepājā dzīvojošais riteņbraucējs ieguva nelielu vadību, ko prata saglabāt līdz finišam. Oskaram četros posmos četras uzvaras. Trasē viņš pavadīja vienu stundu 39 minūtes un 52 sekundes. Sieviešu konkurencē nepārspēta palika Lelde Ardava.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli