Mūsējie šauj Ventspilī

20.07.2017 06:50

Ventspilī sporta kluba “Odisejs” loka šaušanas laukumā aizvadītas sacensības “Ventspils Bultas 2017” ar Latvijas un Lietuvas sportistu piedalīšanos. Liepājas pilsētas un rajona loka šāvēji šajos mačos ievāca bagātīgu medaļu ražu.

Olimpiskajā loka klasē kadetiem 3. vietu ieņēma Arturs Bublauskis no Durbes SK “Lindales ugunis”. Viņam summā iegūti 447 punkti. Arī kadetēm olimpiskajā loka klasē tāds pats panākums Durbes pārstāvei Kintijai Laimai Trinkūnai. Viņa summā ieguva 451 punktu, priekšā palaižot divas Lietuvas sportistes.

Neaprīkota loka klasē Open kategorijā par uzvarētāju kļuva Modris Burkevics no Grobiņas SK “Curland”, bet 3. vietu izcīnīja “Archery Liepāja” pārstāvis Raimonds Ukavics. 13 un 14 gadu vecuma grupā neaprīkota loka klasē uz goda pjedestāla kāpa divi liepājnieki – 2. vieta Verai Radevičai, bet 3. vietu ieņēma Reinis Kuršis. Savukārt 12 un 13 gadus veciem sportistiem neaprīkota loka klasē viss pjedestāls piederēja mūsu puses loka šāvējiem. Par uzvarētāju kļuva Liepājas kluba pārstāvis Tomass Valdmanis, bet “Curland” sportsti Nora Rone un Aleksis Burkevics stājās uz pjedestāla otrā un trešā pakāpiena.