Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Mūzikas ieskautais pludmales spēks

Mūzikas ieskautais pludmales spēks
Foto: Ruslans Šuļga
05.08.2018 03:22

liepajniekiem.lv

Brīdī, kad nedaudz pieklusa festivāla ”Summer Sound” akordi, Latvijas spēcīgākie krosfita atlēti mērojās spēkiem funkcionālā fitnesa sacensībās ”Pludmales spēks 2018”.

Sesto reizi Liepājas liedaga smiltīs norisinājās spēka, izturības un ātruma sacensības, kas ietver spēka vingrinājuma elementus, jeb funkcionālas fitnesa sacensības. Karstajā un sutīgaja laikā Latvijas spēka meistari sadalīja balvas četrās kategorijās. Liepājas liedaga smiltīs sacentās vīriešu sporta klases pārstāvji, jaunieši vecumā no 16 līdz 17 gadiem, no 13 līdz 15 gadiem, kā arī komandas.

Sacensību distance, jeb WOD sastāv no posmiem un tiek veikta uz laiku. Katrai grupai javeic vairāki WOD, kas sadalīti atsevišķos skrējienos. Sacensību tiesneši veic katra dalībnieka spēka vingrinājuma izpildīšanas reižu uzskaitīšanu. Dalībniekam tiek dota atļauja uzsākt vingrinājumu tikai pēc iepriekšējā vingrinājuma precīzas un attiecīgā skaita reižu izpildīšanas.

Dalībnieki drīkst veikt neierobežota skaita pauzes vingrinājuma izpildes laikā. Uzvar dalībnieks, kuram veicot visus WOD, kopsummā ir iegūts mazākais punktu skaits. Katrai grupai ir atšķirīga sacensību distance, jeb WOD skaits.

Sportisti pārsvarā veic skrējienus, pietupienus ar svaru bumbām, lēcienus pāri šķēršļiem, pievilkšanos, pildbumbas mešanu mērķī, kā arī palēcienus kombinācijā ar pietupieniem. Ne vienmēr specīgi veidotais ķermenis deva priekšrocību WOD distancē, jo krosfita sacensībās dominēja izturība un precīza spēku sadalīšana visas dienas garumā, ikkatrā distances posmā.

Individuālajās distancēs jauniešiem triumfēja Liepājas kluba ”Power House” pārstāvji Edvards Eniņš un Kārlis Bergs, komandām uzvarēja ”Team Andrejsala”, bet galveno balvu savā īpašumā ieguva mājinieks Oļegs Laščenko.

REZULTĀTI

KOMANDAS

1. ”Team Andrejsala” (Rīga)

2. ”Power House 1” (Liepāja)

3. ”Power House 2” (Liepāja)

SPORTA KLASE VĪRIEŠI

1. Oļegs Laščenko (Liepāja)

2. Jānis Jurgelevičs (Rīga)

3. Andris Freimanis (Liepāja)

JAUNIEŠU KLASE (13 līdz 15 gadi)

1. Kārlis Bergs 
2. Kristers Miķelsons 
3. Rainers Aleksejevs 

JAUNIEŠU KLASE (16 līdz 17 gadi)

1. Edvards Eniņš 
2. Julians Sehins 

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli