Nekorekta braukšana startā

22.05.2009 07:00

Obervaldē ir aizvadīts Vācijas ADAC ūdens motosporta čempionāta pirmais posms F-4S klasē, kurā piedalījās arī komandas “UPB Energy” pilots Mārtiņš Morozs.

Kvalifikācijas braucienā Mārtiņš no uzvarētāja atpalika par trim sekundēm un uzrādīja piekto labāko laiku starp deviņiem sportistiem no Vācijas, Zviedrijas un Latvijas. Pirmajā sprinta braucienā Mārtiņš finišēja 6. vietā, otrajā ‑ 7. vietā un kopvērtējumā ierindojās 6. vietā.

Sprinta braucieni Mārtiņam nebija pārāk veiksmīgi, jo starta taisnē pilotu braukšana bija visai nekorekta, kādēļ sekoja sīkas sadursmes, par ko daži braucēji saņēma tiesnešu aizrādījumus.

Bet finālbraucienā Mārtiņam veicās nedaudz labāk un pēc pirmā pagrieziena liepājnieks atradās 4. vietā, tomēr jau pēc diviem apļiem viņam nācās piekāpties Zviedrijas braucējam. Atlikušo distanci M. Morozs sīvi cīnījās ar Vācijas braucēju, bet 18. aplī, apdzenot atpalicējus, nedaudz kļūdījās un atkrita uz 6. vietu, kurā arī finišēja. Savukārt par sacensību uzvarētāju kļuva Vācijas sportists Stefans Hāgins.

Kopumā Vācijas ADAC čempionātā paredzēti seši posmi, tai skaitā pa vienam Dānijā un Nīderlandē, bet nākamais 30. maijā notiks Horsenā (Dānija). Mārtiņš Morozs šogad paredzējis  piedalīties visos posmos.

Kļūda apdzenot atpalicējus Mārtiņam Morozam liedza ierindoties augstāk par 6.vietu.