Otrdiena, 21. maijs Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Nenoturēja sāncenšu līderus

26.01.2012 07:01

Latvijas handbola virslīgas otrā posma pirmajā spēlē HK “Vaiņode” Ludzā ar 26:39 (13:18) zaudēja vienībai “Latgols”.

Vaiņodnieku galvenais treneris Zigmunds Mickus pastāstīja, ka mača ievadā sekmīgi spēlējuši abu komandu vārtsargi un rezultāts auga lēnām. Cīņa aizritēja bez kādas komandas pārsvara, un 21. minūtē mūsējie piekāpās tikai ar 8:10. Tad gan mājinieki ieslēdza citus ātrumus, pirmo puslaiku pabeidzot ar samērā drošu vadību, bet visā spēlē uzvarot ļoti pārliecinoši.

Z. Mickus norāda vairākus zaudējuma iemeslus: viesiem neizdevās tikt galā ar sāncenšu līderiem Vitāliju Borisenko un Kasparu Lisovski, par labu nenāca celšanās četros no rīta un ceļā pavadītās septiņas stundas, savukārt tiesnešu darbu pareizāk ir nekomentēt. HK “Vaiņode” sastāvā septiņus vārtus guva Andis Grundmanis, piecus Normunds Pāvils, bet pa četriem Mārtiņš Ķerpals un Oskars Pāvils.

Divas nākošās spēles vaiņodnieki aizvadīs savā laukumā. Tuvākais mačs ceturtdien pret Dobeles komandu “Tenax”, bet svētdien mūsējie vēlreiz tiksies ar ludzēniešiem.