Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Neveiksme pirmajā cīņā par pusfinālu

03.04.2012 07:05

Latvijas handbola virslīgas mazā ceturtdaļfināla pirmajā spēlē “Vaiņode” savā laukumā asā cīņā ar 27:33 (13:17) piekāpās komandai “Jūrmalas Sports”. Sērija rit līdz vienas komandas divām uzvarām.

Par šās sērijas favorītiem šaubu nav – tie ir jūrmalnieki. Mūsējie vārdos un darbos gandrīz vienmēr apliecina, ka ir gatavi cīnīties ar jebkuru pretinieku, gatavi sagādāt pārsteigumus, bet šoreiz gan saviem skatītājiem nekādus īpašus pārsteigumus sagādāt neizdevās.

Lielā mērā cīņas iznākumu ietekmēja samocītais pirmais puslaiks, kuru, vienkārši sakot, “Vaiņode” aizvadīja it kā normāli, bet ar dažiem mīnusiem. Visvairāk tas attiecas uz mača ievadu, kurš padevās absolūti sauss – pirmos vārtus mājinieki guva tikai devītajā minūtē, kad pietuvojās Jūrmalas sportistiem līdz 1:5. Tad gan cīņas gaita izlīdzinājās, puslaika izskaņā mūsējie divu minūšu laikā guva trīs vārtus un pievilka līdz 12:13, tomēr spēles pirmās daļas pēdējās minūtes arī pagāja viesu zīmē, kas pārtraukumā devās, esot vadībā ar plus četri – 17:13.

Otrajās 30 minūtēs cīņas gaita izlīdzinājās, iniciatīvas nebija nevienai komandai, abas vārtus guva pārmaiņus, tiesa, viesiem tas tomēr izdevās vēl par divām reizēm vairāk, tādējādi visu spēli “Jūrmalas Sports” uzvarēja ar 33:27. Mūsējo rindās rezultatīvākais ar 10 vārtiem bija Normunds Pāvils.

Šajā mačā spēles grožus pazaudēja mača tiesneši, un otrajā puslaikā laukumā uzbangoja vairāki asumi, kopumā viesi nopelnīja astoņus noraidījumus, no kuriem piecus otrajā puslaikā, bet vaiņodniekiem šī attiecība ir trīs un divi. Vēl pa vienam spēlētājam no katras komandas saņēma sarkano kartīti.

Šī pāra otro spēli mūsējie 13. aprīlī aizvadīs izbraukumā, bet, ja būs nepieciešams trešais mačs, tad tas 14. aprīlī notiks turpat Spuņņciemā. Ceturtdaļfināla pāru zaudētāji vēl tiksies cīņā par 5. vietu.