Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Nezaudēja nevienā geimā

10.08.2017 07:13

Liepājas skvoša spēlētāja Ineta Mackeviča 8. starptautiskajā turnīrā “Rīga Cup 2017” uzvarēja sieviešu profesionāļu grupā. Profesionālajā skvoša asociācijas reitingā mūsu sportiste atrodas 90. vietā.

Ineta Mackeviča turnīra gaitā rādīja pārliecinošu sniegumu, visas sāncenses uzvarot ar 3-0. Finālā liepājniece spēkojās ar Ukrainas otro raketi Alīnu Bušmu, kura pasaules rangā ieņem 168. vietu. Arī izšķirošajā cīņā Mackeviča bija pārliecinoši labāka un uzvarēja ar 3-0.

Kopumā sacensībās piedalījās 172 skvoša spēlētāji no vairākām valstīm. Rīgas mačos bija vērojamas arī tādas valstis kā Austrālija, Gvatemala un Peru.

Vīriešiem profesionāļu grupā uzvarēja anglis Džo Brūks, kurš finālā piecos geimos pārspēja itāli Muhamedu Bilalu. Latvijas pārstāvji profesionāļu turnīrā nespēlēja, bet labākais mūsu sportists bija Lauris Rozenvalds, kurš M1 grupā ierindojās 5. vietā, bet Gatis Graudums 5. vietu ieņēma M2 grupā.

W1 sieviešu grupā 2. vietu ieņēma Jelgavas sportiste Baiba Lulle, kura finālā piekāpās Čehijas skvošistei Denisai Linhartovai, bet vēl viena jelgavniece Elīza Dombrovska palika 4. vietā.

W2 sieviešu grupā Pļaviņu pārstāve Anna Esiņa ierindojās 2. vietā.