Noskaidro čempionus

23.05.2017 06:50

Liepājas komandu šaha atklātajā čempionātā uzvarēja vienība ar nosaukumu “Saraiķi”, bet par Liepājas ātrspēles čempionu ir kļuvis Latvijas Šaha federācijas prezidents Āris Ozoliņš.

Liepājas atklātajā komandu čempionātā piedalījās deviņas vienības, no kurām 1. vietu izcīnīja “Saraiķi”. Šīs komandas sastāvā spēlēja Igors Smorodinskis, Vitālijs Daškēvičs un Eldars Bagirovs. Liepājas Kompleksās sporta skolas pirmā komanda (Arturs Feldmanis, Daņiils Guļņevs, Iļja Šarakovs) izcīnīja 2. vietu, bet 3. pozīcijā ierindojās “Dz. 21” (Ivars Bērziņš, Mārcis Šmits, Markuss Bērziņš). Individuālajā ieskaitē 1. vietu izcīnīja I. Bērziņš, bet pārējās godalgotās vietas ieguva I. Smorodinskis un V. Daškevičs. Labākais jaunietis bija D. Guļņevs, seniors – Harijs Strakšis, bet dāma – Evija Brikmane.

Liepājas ātrspēles atklātajā čempionātā aiz uzvarētāja Āra Ozoliņa 2. vietu izcīnīja Vitālijs Daškevičs, Ivars Bērziņš bija trešais, Iļja Šarakovs uzvarēja jauniešu konkurencē, H. Strakšis bija labākais no senioriem, bet Valentīna Vainovska bija spēcīgākā no dāmām.

Liepājas KSS audzēkņi piedalījās Kuldīgas novada sporta skolas atklātajā čempionātā, kurā kopumā startēja 129 dalībnieki no Dundagas, Jēkabpils, Kuldīgas, Liepājas, Rīgas un Ventspils. U16 vecuma grupā Daņiils Guļņevs izcīnīja 1. vietu, bet Maksims Batirevs bija trešais, U12 grupā pirmais bija Gļebs Leonovs, meiteņu konkurencē 1. vietu izcīnīja Elīna Bagātā, bet 2. vietu Emīlija Imanova, savukārt U10 grupā ar maksimālo punktu skaitu uzvarēja Markuss Apenītis.