Sestdiena, 29. februāris

Noskaidroti “Dzelzs vīri”

Noskaidroti “Dzelzs vīri”
27.07.2006 19:41

0

Pagājušās nedēļas nogalē pirmo reizi festivāla “Baltic Beach Party” ietvaros Liepājas pludmalē pie Glābšanas stacijas norisinājās “Dzelzs vīru” sacensības. Kā pastāstīja Liepājas Sporta pārvaldes priekšnieks Artis Lagzdiņš, šādas “Dzelzs vīru” sacensības tika rīkotas sadarbībā ar pilsētas pludmales patruļu un galvenais mērķis šādam pasākumam bija popularizēt ne tikai aktīvu dzīvesveidu, bet arī ieinteresēt spēcīgus puišus iesaistīties pludmales patruļas darbā.

Pēc A.Lagzdiņa vārdiem, tas viņiem arī veiksmīgi izdevies, jo dalībnieku skaits esot bijis ļoti liels un sacensības guvušas apmeklētāju atzinību.
Pludmalē dalībniekus gaidīja īsts vīrišķības pārbaudījums – 400 metru gara distance, kurā vajadzēja demonstrēt savas ātruma īpašības gan skriešanā, gan peldēšanā. Kopumā vīru spēkošanās par vērtīgajām sporta preču veikala “Sportland” dāvanu kartēm norisinājās trīs kārtās, kurās tad arī izšķīrās “Dzelzs vīra” tituls. Šoreiz gan uzvarētājs nenāca no pašmāju aktīvistu pulciņa, bet gan no Bauskas – Kaspars Priedols bija gan ātrākais skriešanā, gan naskākais peldēšanā. Savukārt otro un trešo vietu izcīnīja attiecīgi Sandis Drullis un Kristaps Balodis.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli